Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – Odbierz Jesienny Bonus 50 proc. do doładowania

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z promocji „Jesienny Bonus” mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – czwartek 23 listopada.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – Odbierz Jesienny Bonus 50 proc. do doładowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Kurcze uzbierało mi się już 240 zł ładuje zawsze po 50 zł żeby dostać piąte gratis sam już nie wiem czy ładować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ci to ostro lecą z tymi promocjami 😉 Jak się ktoś postara to co doładowanie może zgarniać jakieś bonusy. Super to jest w Plusie 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Podoba mi się częstotliwość z jaką Plus daje ekstra doładowania, bo ostatnio jest to przynajmniej dwa razy w miesiącu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No to zdążyłem prawie na ostatnią chwilę, dobrze że piszecie o tym bonusie, zdążę się jeszcze doładować i załapać na bonus z Plusa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Elegancko działa Plus z tymi bonusami za doładowanie. Spokojnie można polecić tego operatora, nawet w ofertach na kartę dobrze się sprawdzają.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Plus – Odbierz Jesienny Bonus 50 proc. do doładowania
Your information: