Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – Mikołajkowy upominek, czyli 50 proc. do doładowania

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z promocji „Mikołajkowy upominek” mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Warunkiem skorzystania z promocji jest zasilenie konta przez WWW. Każdy kto w dniu promocji spełni te warunki otrzyma 50% więcej wartości doładowania.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – Mikołajkowy upominek, czyli 50 proc. do doładowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Całkiem nieźle plus! teraz to już nie raz na miesiąc ale właśnie co kilka tygodni są bonusy na doładowanie. mi to pasuje, jak ulał.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dobrze, że wpadłem na tego newsa bo miałem dzisiaj się doładowywać a tak to poczekam do jutra i zgarnę bonusik 🙂 Kolejna darmowa kasa od plusa wpadnie na konto 😉 Fajne mają te promocje!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja doładowałam konto dziś i tylko sie doladowalo tą kwotą .czy trzeba coś jeszcze zrobić zeby to 50%było

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja dzisiaj załadowałam telefon i otrzymałam 10 % bonusa co zrobić żeby dostać 50 %

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dobry patent plusa z tymi bonusami. Zwłaszcza że teraz są tak często, że sam nie jestem w stanie się na każdą akcję ma sens, żebym się załapał 😀 Pełnego baku się nie dotankowuje 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      U mnie już nie ma śladu po bonusie – wszystko wykorzystane 😉 Czekam na następną promocję – może z okazji nowego roku jakieś 100% więcej do doładowania? 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nawet nie wiem, czy dla mnie nie za często są te akcje bonusowe w Plusie. Ale w sumie to nie problem, jeśli dalej się taka częstotliwość utrzyma. Oby tak dalej, a tych zadowolonych kartowiczów w Plusie będzie jeszcze więcej.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Plus – Mikołajkowy upominek, czyli 50 proc. do doładowania
Your information: