Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Plus: komórka Stacjonarna w Programie smartDOM nawet za 1 zł

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W ramach dostępnej w Plusie i Cyfrowym Polsacie promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” można kupić także usługę „Komórka Stacjonarna”. Usługa polecana wszystkim szukającym telefonu do domu i chcącym swobodnie kontaktować się z numerami stacjonarnymi i komórkowymi dostępna jest nawet za 1 zł

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus: komórka Stacjonarna w Programie smartDOM nawet za 1 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Super, na to czekałem. Od lat mam telewizję w CP, od jakiegoś czasu myślałem o zamianie neostrady na LTE w Plusie ale brakowało mi sensownego trzeciego elementu żeby skorzystać z tej promocji w ramach SmartDOMu. No i właśnie sie doczekałem – komórka stacjonarna w Plusie. Zasięg Plusa mam kapitalny, najwyższy wiec czas odciąć sie od kabli – dosłownie i w przenenośni 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czyli dość intuicyjne podejście. Tego brakowało w ofercie Plusa. Brakowało, ale już nie brakuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      No to czekamy teraz na „stacjonarne” ruchy O… i T-… 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Spoko opcja 🙂 Niektórym się to z pewnością przyda. Na tej promocji sam skorzystałem tylko mam telefon i internet w plusie i do tego TV w polsacie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Świetnie! Mam nadzieje, że na tym się nie skończy i będą jeszcze rozwijać smartdom i dodawać nowe usługi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Nie miałem wrażenia, że czegoś takiego Plusowi brakuje. Ja tam preferuję rozwiązania abonamentowe i na ostatnich warunkach są dla mnie w pełni wystarczające. No ale widocznie to oferta nie dla mnie, a ktoś inny się znajdzie, co będzie mu to w pełni odpowiadać.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Plus: komórka Stacjonarna w Programie smartDOM nawet za 1 zł
Your information: