Start Forum Operatorzy VOIP Plus już oferuje testy nowej usługi – WiFi Calling -(wideo)

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Komfortowa rozmowa przez komórkę na imprezie w klubie mieszczącym się w piwnicy czy miejscu w domu gdzie występują problemy z zasięgiem – niemożliwe? Plus jako pierwszy mobilny operator na polskim rynku udostępnia usługę Wi-Fi Calling do testów swoim klientom. Jak to działa? Najlepiej sprawdzić samemu. Zapisy już od dziś.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus już oferuje testy nowej usługi – WiFi Calling -(wideo)

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      Ble ble ble nowatorskie i rewolucyjne a, viber , skype, facebook messenger i inne telefony typu voip to pies?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      o nie zaden wifi calling

      Wifi calling to funkcja w telefonie a nie aplikacja

      Aplikacja to jest od 10 lat jak skype czy inny voip.

      Poza tym co to za glupota aby chwalic sie testami?

      Niech uruchomią dla nas. Testy mnie nie obchodza.

      To jest jeszcze lepsza sciema jak zasieg 4 sieci playa (bo kupujac abo w play masz dwie sieci a po reszte dzwonisz na call center)

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      A mi chodzi o funkcjonalność ,a nie o technologię połączenia . Co mnie za różnica jako endusera tym bardziej ,że zapewne w plusie będzie to kosztować dodatkowo.

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      Plus zawsze jest o krok wcześniej niż konkurencja. Pierwsza sieć wprowadziła smsy. Wszystkie usługi były pierwsze, ostatnio LTE. Noi co im z tego że pchają kasę w rozwój skoro już za pół roku będą to miały wszystkie sieci i to o wiele taniej.

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      Jak wprowadzali smsy to też różne ciołki pisali tak jak dzisiaj „na co mi jakieś smsy jak możym zadzwonić…”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Znowu będzie jazda na Plusa bo wprowadził nową usługę, a właściwie dwie – usługę medyczną i WiFi Calling. Ta druga wydaje się bardzo interesująca bo to dość nowatorskie rozwiązanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No to mi Plus zaimponował. Nie słyszałam wcześniej o tym rozwiązaniu, ale wygląda, że to bardzo niegłupio pomyślane. Ale niech poprawiają swoje usługi, mi to odpowiada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Wifi calling to niewątpliwe świeża usługa i nie do końca można ją porównywać z Viberem czy skype. Plus testuje i chyba wprowadzi tą usługę, a wtedy uruchomi ją konkurencja (taka jej przypadłość).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Odnoszę wrażenie, że innowacyjność to drugie imię Plusa. I nie powiem, podoba mi się takie podejście. Konkurencja jakaś niemrawa w tej kwestii.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Plus już oferuje testy nowej usługi – WiFi Calling -(wideo)
Your information: