Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus JA + Bez abonamentu przez 6 miesięcy (wideo)

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ruszyła kampania reklamowa promocj sieci Plus i „JA + Bez abonamentu przez 6 miesięcy”. Bez jaj – najwięcej BEZ znajdziesz teraz w Plusie! Nawet 6 miesięcy bez abonamentu, a do tego nowoczesne smartfony w supercenach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus JA + Bez abonamentu przez 6 miesięcy (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Od jakiegoś czasu uważnie się przyglądam Plusowi i myślę, że to jest dobry moment, żeby do tej sieci wrócić po kilku latach przerwy. Te oferty abonamentowe są na dobrym poziomie, a to mnie akurat przekonuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      6 miesięcy za darmo to już powoli standard w Plusie, a wybór smartfonów rzeczywiście jest spory i można coś upolować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Oferty są dobre tylko dla ludzi co nawet szkoły podstawowej nie ukończyli i nie potrafią liczyć do 1000 . Wystarczy to porównać z ofertą Tmobile i widać że finansowo to dno i kupa mułu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Dobra oferta. Co tu dużo mówić… Nie dość, że przez pół roku nic nie trzeba płacić to jeszcze w tej cenie jest taki pakiet danych, że dodatkowy net mobilny jest już niepotrzebny 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      [b]Trzech naganiaczy i to bez konkretów, bo i takich niema , kto liczy a nie patrzy na reklamy , to wie jak jest. [/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Plus to największy syf i skansen jaki może być. Kompletny zastój od lat, kosmetyka, jakość połączeń słaba, internet zapchany, mało stacji. Zdecydowanie nie polecam (po testach) tego skansenu!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      49.99zl to dobra oerta? W Nju mobile płace 38zl za 2 telefony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      6 miesięcy za darmo potem 5 dych a od trzynastego do 24 miesiąca 100 Hahahahhaha dobra promocja xdxdxd

Viewing 8 reply threads
Reply To: Plus JA + Bez abonamentu przez 6 miesięcy (wideo)
Your information: