Start Forum Operatorzy Internet mobilny Plus i CP – powraca promocja Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Plus i Cyfrowy Polsat ponownie dają wszystkim zainteresowanym możliwość testowania najszybszego Internetu LTE za jedyne 9 zł! Teraz każdy może przekonać się, dlaczego 9 na 10 osób testujących Internet LTE Plus wskazało, że jest super do słuchania muzyki, korzystania z portali społecznościowych, oglądania wideo i grania w sieci oraz dlaczego bez wahania poleciłoby go znajomym i rodzinie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus i CP – powraca promocja Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      U mnie w mojej lokalizacji tylko Play jest szybki 60/45 Mbs. Pozostałe OP, 1.5/07 Mbs Sprawdzanie w godzinach dużego obciążenia internetu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja mam LTE Plusa i pomimo wielu negatywnych opinii – polecam go. Teraz jest jeszcze znakomita okazja na przetestowanie – 9 pln za 14 dni testów to świetna oferta, a później realna opinia i decyzja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czyli sobie sprawdzę ten necik z plusa. lepiej nie kupować kota w worku. aczkolwiek muszę powiedzieć, że z mapek wynika, że u mnie lte plusa ma świetny zasię.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dużo dobrego o tym necie słyszałem, więc jak dają taką możliwość to z chęcią potestuje.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Plus i CP – powraca promocja Testuj Internet LTE Plus za 9 zł
Your information: