Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Plus i CP: Internet LTE Plus z odliczaniem do lata

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają wielkie odliczanie do lata. W ramach dostępnej od 26 stycznia promocji klienci, którzy skorzystają z oferty na pakiet 50 GB za 49,99 zł/mies., otrzymają: aż 6 miesięcy bez opłat na start, router oraz dostęp do serwisu HBO GO i IPLi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus i CP: Internet LTE Plus z odliczaniem do lata

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Wszystko ok ale od około 19ej net spada poniżej 0.3 mega … Reklamacje nic nie dają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      U mnie nie da się stwierdzić, że jest wolniej. Działa świetnie, bez względu na porę. Plus daje radę w internet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Od 19 to tak mam w granicach darmowego neta Aero2 czyli 512 na LTE. U mnie to Pley jedynie daje radę i poniżej 10 Mbit nie spada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zachodzę w głowę, jak to jest, że w necie ludzie piszą, że Plus zwalnia do jakichś absurdalnych prędkości, podczas gdy ja mam ten net i praktycznie non stop u mnie działa na świetnych prędkościach. No i nie rozumiem, o co tu chodzi, bo ja złego słowa o tym lte powiedzieć nie mogę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @Artur – też tego nie rozumiem. Net Plusa, przynajmniej u mnie, działa bez zarzutów, żadnych zawiasów, lagów, zmułów, niczego takiego nie ma. Działa tak, jak się oczekuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Korzystam z Plusa stacjonarnie z ODU-IDU co prawda w małej miejscowości i rzeczywiście nie ma najmniejszego problemu z zasięgiem, a co ważne średnie prędkości przekraczają 30 Mbit/s, co przy mojej starej neo na poziomie 2 Mbit jest świetnym wynikiem.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Plus i CP: Internet LTE Plus z odliczaniem do lata
Your information: