Start Forum Operatorzy Internet mobilny Plus – dwa razy więcej Internetu w nowych ofertach głosowych

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 3 października klienci Plusa otrzymają „2 x Więcej Internetu” w ofertach usług głosowych – w ofertach abonamentowych, w mixie i „na kartach”. Według „Badania Internetu LTE PLUS 2017” przeprowadzonego przez Streetcom aż 90% ankietowanych uważa, że Internet LTE Plus jest super i daje dostęp do wszystkiego, czego potrzebują.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – dwa razy więcej Internetu w nowych ofertach głosowych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A oglądanie youtube nie wlicza się w pakiet danych dalej? Bo to ważna kwestia. A Plus się specjalizował w haczykach w umowach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No i gitara! W końcu Plus zaczyna nadawać na dobrych falach. A już chciałem zmieniać operatora, ale takim ruchem pokazali, że warto poczekać i obserwować jaki będzie rozwój sytuacji. Gdyby telefony zrobili tańsze to byłoby już całkiem rewelacyjnie bo na chwilę obecną mają chyba najdroższe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kiedy pojawia sie taryfy w końcu z opcjami roam like at HOME po za Unia Europejska ? Zagranica jest już wiele ofert tego typu? Lub typowo pakietowe rozwiązania ale w normalnych cenach ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super! Internetu nigdy za wiele 🙂 bardzo pozytywnie mnie plus zaskoczył. Ciekaw czy konkurencja jakoś zareaguje na ten ruch?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ceny telefonów obniżyć Panie i Panowie z Plusa bo tragedia jakaś!!! Najdrożej ze wszystkich sieci!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Plus coraz bradziej mnie ostatnio zaskakuje :p Sypią promocjami jak z rękawa a teraz zaprezentowali całkiem spoko oferte. Jak dla mnie 50 zł za 10gb i nielimitowane rozmowy się mega opłaca. Sam za podobną cenę mam ledwie 4 gb :/ Chyba pora zmienić operatora.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Plus – dwa razy więcej Internetu w nowych ofertach głosowych
Your information: