Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Plus: Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Voucher na wakacje? Laptop? A może 1000 zł na dodatkowe wydatki? „Doładuj się słońcem” to konkurs dla klientów Plusa, który wystartował 21 października.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus: Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      konkursy za konkursami, widzę że Plus dba o swoich klientów. 🙂
      główna nagroda dość intrugująca, no cóż trzeba się doładować słońcem 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Nie raz juz na fanpage klienci Plusa dali wyraz swojej kreatywności i pomysłowości, dlatego uważam że konkurs będzie się cieszył duzym zainteresowaniem. Uczestniczyłam w paru wydarzeniach rywalizujących organizowanych przez Plus , oczywiście z róznym rezultatem , ale zawsze zabawa jest przednia. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału bo konkurs jest naprawdę świetny, a nagrody wyjątkowo atrakcyjne. Sama tez spróbuję swoich sił, ale życzę powodzenia wszystkim i niech wygra najlepszy !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Kolejny świetny pomysł Plusa. Tym razem jest o co walczyć bo wycieczka kusi. Nie raz uczestniczyłam w konkursach organizowanych przez Plus i wiem, że warto brać udział. Nie zawsze się wygrywa, ale tak to jest z konkursami. Ten konkurs to świetna inicjatywa – doładuj się słońcem , zwłaszcza gdy za oknem nie zawsze mamy złotą jesień :). Plus dba o swoich klientów i to sie docenia. Oby tak dalej !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Konkursy Plusa to nie jest fikcja! Sam brałem udział w kilku konkursach na facebooku organizowanych przez Plus i powiem jedno, można wygrać ciekawe nagrody jak urządzenia mobilne, czy gadżety i co ważne, nagrody w rzeczywistości docierają do zwycięzców.;) Plus ma najlepiej rozwinięty program promocji swoich usług i dzięki takim konkursowym inicjatywom jest coraz popularniejszy. Konkursy to świetny sposób na wynagradzanie swoich abonentów/użytkowników za sam fakt bycia w sieci Plus. Inni operatorzy są raczej bierni względem swoich klientów, co tylko świadczy na korzyść Plusa.;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Jedyne co mi przychodzi teraz na myśl to… REWELACJA 🙂 Ach, ten Plus nas rozpieszcza. Mega fajna sprawa. Sama doładowuję telefon internetowo, bo to wygodne i praktyczne. A przy okazji taka niezwykła szansa na wygranie nagród. I to jakich nagród. Nie ma co, trzeba ruszać do walki, naprawdę warto. A doładowanie słońcem na jesień konieczne. Humor od razu gwarantowany. Te nagrody aż same się do nas śmieją i chcą, by ktoś je przygarnął. Nie ma na co czekać, do boju:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      dobrze było by nagradzać większą ilość graczy.
      np 1000 osób to były by Plus 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Bardzo podoba mi się, że Plus tak dba o klientów. To w ogóle sieć, która ma chyba najlepszy kontakt z klientem. Mam w niej numer prawie trzy lata i ani razu się nie zawiodłem. Podoba mi się też to, że organizują tyle konkursów i rozmaitych akcji takich jak ta czy np. „Plus Ambasadorzy”.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Cudownie ! Jeszcze raz napiszę – cudownie ! 🙂 Plus to najlepsza sieć jaką znam. Ma wiele pakietów i dba o klienta, a to chyba najważniejsze. Przecież każda sieć myśli tylko o tym, aby zarobić na kliencie a Plus daje od siebie więcej za doładowanie ! Oby tak dalej, a Plus zdominuje sieci na całym świecie ! 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ha! a mi się udało raz w zabawie plusa na FB wygrać doładowanie 50PLN więc i teraz również spróbuję. Oby i teraz sie udało. Zachęcam wszystkich plus jak najbardziej jest na plus 😀

Viewing 9 reply threads
Reply To: Plus: Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią
Your information: