Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Play odświeża ofertę Formuła Stacjonarna

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Play poinformował o odświeżeniu oferty Formuła Stacjonarna, co zmienił? Opcja za 1 zł się nie zmienia – abonenci przenoszący do nas swój numer stacjonarny za 1 zł miesięcznie mają nielimitowane połączenia do wszystkich wewnątrz sieci. Tanieje druga opcja, za 19,99 zł miesięcznie. Przy opcji z telefonem za 25,98 zł dostajecie słuchawkę – MaxCom MM721 BB za 1 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play odświeża ofertę Formuła Stacjonarna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Trzeba przyznać, że kiedyś Play oferta jakoś sie wyróżniał i przymykało sie wtedy oko na słaba jakość usług, ale teraz Play oferty atrakcyjnej nie ma wiec jak doda sie do tego beznadziejna jakość sieci to wypada bladziutko na tle konkurencji które mogą pochwalić sie własna infrastrukturą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Przechodze chyba do innej sieci i bede brała oferty bez telefonów bo wkurzają mnie te wysokie ceny abonamentów z fonami.. Wolę brać bez i kupić sobie fona w jakiejś promocji. nawet na electro.pl choćby widziałem już za 400 zł taki model co by mi odpowiadał

Viewing 2 reply threads
Reply To: Play odświeża ofertę Formuła Stacjonarna
Your information: