Start Forum Operatorzy Internet mobilny Play – naprawdę przyspieszamy roaming krajowy (wideo)

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Marcin Gruszka, rzecznik Play w dzisiejszym odcinku vloga zapowiedział przyśpieszenie w roamingu krajowym. Na razie nie wiadomo ile będzie wynosiło to przyspieszenie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play – naprawdę przyspieszamy roaming krajowy (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Video o niczym konkretnym. Nie bardzo wiem ku czemu to ma służyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      no nie ma to jak chwalić się zawrotną prędkością 3mbps, która była już w zeszłym roku tak nawiasem mowiąc przed obniżeniem do 1,5mbps, to nie jest żadne przyspieszenie tylko PRZYWRÓCENIE tej kosmicznej prędkości żółwia pod górkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Heppy, po prostu news dnia. Obniżenie, aby potem zrobić sukces z podwyższenia, to tylko potrafi Play

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Play nie dość ,że nie polepsza usług to niestety psuje.kto się zna na rzeczy to wie dlaczego.Likwidacja taryf na kartę Darmowe SMS-y do wszystkich.Likwidacja Taryfy Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play.Likwidacja RWK z przejścia z taryf Play na taryfę RBM.Likwidacja usługi Zbieraj Minuty.Dużo by tu wymieniać jeszcze.Na chwilę obecną nie mają nic do zaoferowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Tonący brzytwy się chwyta. Dali te żałosne 3 mbt i myślą, że to poprawi opinię. Na opinię to trzeba zapracować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Nie obchodzi mnie żadne „przyśpieszenie”. Macie LTE? To ja jako klient chcę mieć prędkość LTE. Nie obchodzi mnie czy to jest roaming czy nie. Co mnie obchodzi też że nie macie własnych nadajników? Wasz problem. Ja płacę to ja wymagam. Mówienie klientowi który niejednokrotnie płaci wam powyżej 100 zł abo na miesiąc że dostanie 3Mb i ma się cieszyć to jest farsa. Nie mogę się doczekać końca roku aż skończy mi się u was umowa i spadam z tej zeszmaconej sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Trzy Megabity to jednak nie 512K do jeden Megabit w porywach z nadajników Plus-a, gdzie nocą nad ranem z nich idzie ponad 100 Megabitów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jak poinformował tvn24bis.pl Marcin Gruszka, rzecznik prasowy operatora, zostanie ona przywrócona do poziomu „sprzed poprzedniej redukcji”. Oznacza to, że prędkość internetu zwiększy się z 1,5 Mb/s do 3 Mb/s. Nie wierzę, to teraz net będzie śmigał, jak 10 lat temu. Po prostu szok

Viewing 8 reply threads
Reply To: Play – naprawdę przyspieszamy roaming krajowy (wideo)
Your information: