Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z okazji Świat Play przygotował ofertę „Świąteczny pakiet internet” skierowany jest do Użytkowników: Play na Kartę oraz RBM Energy na Kartę. W ramach usługi dostępny jest pakiet 12 GB w cenie 20 zł, do wykorzystania na transmisję danych. Pakiet jest ważny przez 30 dni kalendarzowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      I ładnie. Przyda się

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Jak to tak bez zasięgu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      A to przypadkiem nie nastąpiła pomyłka? Miało być chyba raczej za 10zł?
      Przecież rok czy dwa lata temu było 10GB za 10zł….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      jakby to chociaż dotyczyło także play fresha to gra warta byłaby świeczki – a tak to drożyzna i tyle a nie promocja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Żenada…niech Gruszka sobie kupi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      20 zł za sam internet 12 GB? To mój kumpel z żoną płaci po 19 zł na osobę i razem mają ponad 30 Gb do wykorzystania i do tego no limit rozmowy + sms/mms.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      w lajt jest 10 za 10

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Fajne są takie promocje bardzo, bo wiadomo, że do różnych klientów się trafia, ja na przykład taką ofertę bym wziął, ale moja mama nie byłaby zainteresowana bo ona ma Freemium w Virgin Mobile czyli nie płaci nic ale ma 30 minut i 30 smsów, a jej to w zupełności wystarcza

Viewing 8 reply threads
Reply To: Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł
Your information: