Jesteś tutaj:---Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł

Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł2017-11-29T10:16:01+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Z okazji Świat Play przygotował ofertę „Świąteczny pakiet internet” skierowany jest do Użytkowników: Play na Kartę oraz RBM Energy na Kartę. W ramach usługi dostępny jest pakiet 12 GB w cenie 20 zł, do wykorzystania na transmisję danych. Pakiet jest ważny przez 30 dni kalendarzowych.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play na kartę – świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł

• Anonim
    Liczba postów: 0

I ładnie. Przyda się

Reklama
  • Anonim

Jak to tak bez zasięgu?

• Anonim

A to przypadkiem nie nastąpiła pomyłka? Miało być chyba raczej za 10zł?
    Przecież rok czy dwa lata temu było 10GB za 10zł….

• Anonim

jakby to chociaż dotyczyło także play fresha to gra warta byłaby świeczki – a tak to drożyzna i tyle a nie promocja

• Anonim

Żenada…niech Gruszka sobie kupi.

• Anonim

20 zł za sam internet 12 GB? To mój kumpel z żoną płaci po 19 zł na osobę i razem mają ponad 30 Gb do wykorzystania i do tego no limit rozmowy + sms/mms.

• Anonim

w lajt jest 10 za 10

• Anonim

Fajne są takie promocje bardzo, bo wiadomo, że do różnych klientów się trafia, ja na przykład taką ofertę bym wziął, ale moja mama nie byłaby zainteresowana bo ona ma Freemium w Virgin Mobile czyli nie płaci nic ale ma 30 minut i 30 smsów, a jej to w zupełności wystarcza

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.