Start Forum Rozrywka Sport Piłkarze reprezentacji Polski nie będą grać już z logo Orange

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Po 12 latach wspierania polskiego futbolu Orange Polska podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy sponsorowania piłkarskiej reprezentacji Polski na kolejne lata. Obowiązujący kontrakt wygaśnie 31 lipca 2014 r. Decyzja wynika ze zmiany strategii sponsoringowej firmy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Piłkarze reprezentacji Polski nie będą grać już z logo Orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Popieram. Kto by chciał się identyfikować z tymi partaczami 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Masz rację. Ta nasza piłka nożna to jedna wielka porażka. I nie tylko ona – a siatkówka reprezentacyjna też się stacza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Prawda jest taka, że to najgorzej zainwestowane 100 mln zł w historii Orange. Lepiej trzeba było zainwestować te pieniądze w domy dziecka. Efekt byłby o 100 mln razy lepszy, a projekt zwróciłby się z nawiązką, o dozgonnej wdzięczności dzieciaków nawet nie wspominając.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tym grajkom wystarczy sponsor typu Biedronka i cinkciarz.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Brawo dla ORANGE 🙂 ,Polscy piłkarze (reprezentacja ) DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJĄ !!!-nikt ich nie powinien sponsorować !!!,Polskę w rankingu FIFA wyprzedza nawet Trinidad i Tobago. Ja już bym wolał inwestować w sporty zimowe(skoki narciarski ITP.)

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      [quote]lecz tym, że jest to chyba jedyny portalik na którym różni użytkownicy, mają różne prawa i, że nigdzie indziej nie zagrzał byś miejsca na dłużej niż tydzień. [/quote] Próbowałem reagować i kasować wasze obopólne zaczepki, ale trudno mi Was przekonać do przyjacielskiej rozmowy. Tu muszę się zgodzic z Miami, że wyraził swoje zdanie jakie ma o naszych piłkarzach i nie było w jego wypowiedzi nic niegodnego. Zastanawiam się tylko nad tym o co Wam obu chodzi?

Viewing 6 reply threads
Reply To: Piłkarze reprezentacji Polski nie będą grać już z logo Orange
Your information: