Start Forum Sprzęt Nawigacja Pierwszy dzień lata z NaviExpert PLAY za darmo

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      22 czerwca, pierwszy dzień lata. Z tej okazji wszyscy użytkownicy sieci Play mogą tego dnia skorzystać bezpłatnie z nawigacji NaviExpert PLAY.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pierwszy dzień lata z NaviExpert PLAY za darmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Super kolejna okazja do przetestowania nawigacji, szkoda, że z operatorów tylko póki co Play w miarę regularnie organizuje tego typu akcje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w orange masz 1 miesiąc za darmo do przetestowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      „Aby skorzystać tej opcji należy zamówić jeden z dostępnych abonamentów. Sprawdź specjalną ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.” Cały dzień mam w naviexpert taką informacje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      „Aby skorzystać tej opcji należy zamówić jeden z dostępnych abonamentów. Sprawdź specjalną ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.” Cały dzień mam w naviexpert taką informacje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      dokładnie. Poza tym, tego typu akcje systematycznie organizowane są przez Orange ( w każdy ostatni weekend miesiąca) i dotyczą możliwości bezpłatnego testowania różnych usług. Jest to dość spore udogodnienie dla użytkowników sieci. Poza tym, widać przynajmniej że operator oprócz typowych działań ofertowych (np. ostatnio odświeżeniem planów optymalnych i wprowadzeniem pakietów roamingowych), chce działać również na innych polach. Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć.

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Posiadam NaviExpert w telefonie jako pełny program z licencją + nowy głos Stasiaka i generalnie jestem zadowolony, dodatkowo Ovi Maps i raz na jakiś czas Garmina. Navi ma plus że informuje o korkach i pokazuje alternatywną drogę ale jeżeli się z nawigacji nie korzysta zbyt często to po co płacić ponad 100 zł za kod rejestracyjny (na rok), nawigacja nokii – bezpłatna też się sprawdza i to całkiem dobrze.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Pierwszy dzień lata z NaviExpert PLAY za darmo
Your information: