Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Sagem Pierwsze przecieki na temat Galaxy S6

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Samsung już pracuje nad następcą Galaxy S5, który najwyraźniej ukrywa się obecnie pod kodową nazwą Project Zero. W związku z tym w sieci już pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące S6. Czego możemy się spodziewać?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pierwsze przecieki na temat Galaxy S6

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam galaxy S5 pewnie będę mósiał rok poczekać od premiery w Polsce zanim wymienię. Odpukać S5 sprawuje się super.
      Pozdrawiam mike777

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      @mike777 nie po oczach, weź słownik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Też mam S5, ale wymienię chyba na S8 a najwcześniej na S7. Z S2 wytrzymałem 3 generacje. S5 nie mam nic do zarzucenia, nic mi nie przychodzi do głowy co by można w nim poprawić. Jedynie może to dekodowanie sprzętowe H.265. Teraz może jest to niepotrzebne, ale jeszcze z rok, dwa i będzie sporo plików w tym formacie. Już na Youtube-ie jest format VP9 od google. MxPlayer z dekodowaniem programowym w rozdzielczości 1080p sobie z nim świetnie radzi, no ale 4 rdzenie po 2,5 GHz chyba zobowiązują.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Niebywałe mój Galaxy S4 mini otrzymał Kita Kata właśnie zaczął się proces aktualizacji 562.93 MB do ściągnięcia ! Nieprawdopodobne 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      A ja mam galaxy S2 z Kitkat (cyanogenmode) z powiększoną baterią, nie gram w gry. Czego mu brakuje? uważam, że do dziś brak mu tak przełomowego następcy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Co oni piszą ! Przecież S6 już jest w normalnej sprzedaży od jakiegoś czasu i w Europie jak najbardziej. Nie wiem czy można kupić go od ręki, pewnie trzeba czekać jakiś czas. No i żaden czterordzeniowy, ale ośmio. I nie jakieś bzdurne rdzenie, a cylindry. A cztery to ma litry pojemności i pięć niecałych sekund ma do 100 km/h. I nie jakiś tam Samsung a Audi. I posiadanie i użytkowanie go daje 1000 razy więcej przyjemności niż nie wiem jaki Samsung ze 100 rdzeniami 1024 GB pamięci i ekranem 8000 x 6000 pixeli i wbudowanymi 10 aparatami o 50 Mpx każdy i Androidzie Prince Polo. Mars na te wszystkie smartfony. Jaki Mars ? Taka najnowsza generacja Androida Mars ? Nie wiecie o co cho ? To tak jak z Androidem Popilol. Jak ktoś kumaty to skuma. Świat pogięło z tymi telefonami. Niedługo na biologii będą uczyć że człowiekowi do życia potrzebna jest woda, powietrze, jedzenie, ubranie i smartfon, najlepiej najnowszy Galaxy od Samsunga i z Adroidem generacji BetonikBatonik.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      @mike777: na pewno masz „galaxy S5”, jeden z chińskich tworów na podobieństwo „Samsunga Galaxy S5” skoro słownik Ci puścił Twoje „mósiał”…

Viewing 7 reply threads
Reply To: Pierwsze przecieki na temat Galaxy S6
Your information: