Viewing 18 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z miesiąca na miesiąc Panasonic coraz bardziej liczy się na naszym rynku telefonów komórkowych. Aby się o tym przekonać, wystarczy wejść do sieci hipermarketów by obejrzeć całkiem szeroką paletę telefonów tej firmy. Zajmijmy się telefonem z wbudowanym aparatem fotograficznym VGA oraz z sygnalizacją świetlną wiadomości, który Panasonic w połowie września wprowadził do Polski.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Panasonic SC3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      niby ładny, ale ogólnie żadna rewelka,pozdr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      kilka uwag do autora: klawiaturę można zablokować ręcznie- trzeba wcisnąć i przytrzymać strzałkę w górę; telefon ma tryb głośno mówiący-w trakcie rozmowy należy wcisnąc i przytrzymać # lub wybrać z menu "system głośnomówiący". Dokładniej wszystko jest opisane w instrukcji po angielsku (w polskiej są opisane tylko proste funkcje). Kupiłem ten telefon kilka dni temu i na razie jestem b. zadolony. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      DZIEKUJĘ PIĘKNIE JK ZA CENNE UWAGI. DOWIEDZIAŁEM SIE CAŁKIEM PRZYPADKOWO O WAŻNYCH ELEMENTACH. MYSLAŁEM ZE NIE MA BLOKADY KLAWIATURY RĘCZNEJ. SUPER. POZDRAWIAM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak uważacie…Lepiej zakupić panasonica C3 czy nokie 6030? PoZdRo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam telefon panasonic sc3 i sądze że ten telefon należy do wyszej półki niż inni o nim mówiom jest on ma bardzo dobrom grafikę oraz aparat robiący bardzo ładne zdjęcia jest on wyposażony w aparat cyfrowy i podczerwień jestem bardzo zadowolony z tego telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no ckyba lepiej kupić panasonic sc3 niż nokie 3310

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      dzieki temu jk za to ze powiedzial mi jak sie blokuje klawiature recznie DZIEKI!!!!!!!! ci jk

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam telefonik jak za tą cene to naprawde rewelka , Wysokiej klasy aparat robiący naprawde bardzo dobrej jakości zdjęcia miłe zaskoczenie POLECAM wszystkim.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      CZy ktoś się orintune gdzie można zdobyć kabelek do połączenia z komputerem do tego telefonu, bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę.Jeśli ktoś wie proszę o odp. na mail

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ten tel jest nienajgorsz mialem 3 tygodnie i sprzedałem bo szczeże nic specjalnego kiepskie dzwonki nic na nim nie chodzi żadne gry java

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie wiem czy zauwazylez dawids ale jest w tym telefonie regulacja sily jak puscisz jakis dzwonek to z tylu asz pulsuje ci w rece telefon posiada aparat fotograficzny robiacy ladne zdjecia i podczerwien ale mam do wszystkich pytanie czey ten telefon posiada funkcje dyktafonu jak tak to napiszcie jak sie w niego wchodzi pliss pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam ,jesli ktos wie jak wylaczyc tylko wibrujacy sygnał,?pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam male pytanko czy ten tel. posiada USB i gdzie mozna dostac do niego kabelki lub porty IrDa!!! Za wszelkie informacje dziekuje!!!
      Telefonik jest calkiem fajny i ciesz ise z jego zakupu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      popierdułka…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten telefon jest tak do kitu ze głowa mała nie ma na allegro do nie go ładowarki ani
      bateri pszestaniecie go chwalic jak wam ładowarka sie rozwali ale co do zdjec to sa ok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      siemka czy on obsluguje dzwonki amr?bo jak nie to lipa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam pytanie:

      jak przestawić opcję w telefonie, aby smsy zapisywały się na telefonie, a nie na karcie sim.?!

      proszę o odpowiedź na e-mail: misia_sia@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ile on kosztuje??

Viewing 18 reply threads
Reply To: Panasonic SC3
Your information: