Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Pakiet Ja+Zdrowie, czyli porady medyczne w Plusie (wideo)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konsultacje z lekarzem dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, kontakt z pielęgniarką i położną, informacje o dyżurach i konsultacjach lekarskich. To wszystko jest już możliwe w sieci Plus, która jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce oferuje klientom usługę dostępową z zakresu telemedycyny Ja+Zdrowie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pakiet Ja+Zdrowie, czyli porady medyczne w Plusie (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zdrowie to można stracić korzystając z internetu LTE bez limitu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Usługa szczególnie polecana jeleniom którzy dali się nabrać i podpisali umowy z + na czas określony, czyli tzw. cyrografy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie, ale trzeba przyznać, że pomysł bardzo oryginalny i ciekawy. Może coś takiego właśnie potrzeba polakom skoro takie problemy z naszą służbą zdrowia hehe 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja korzystam z LTE Plusa i nie narzekam, a co do samej nowej usługi to jest ona warta uwagi, tym bardziej że chronicznie Polacy boją się chodzić do lekarzy, a tutaj mogą uzyskać wstępną diagnozę nawet się nie ruszając z domu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telemedycyna to przyszłość i w momencie, kiedy konkurencja stwierdzi, że warto w to inwestować, Plus będzie daleko w przodzie. Jak z LTE było zresztą.

    • Michael James
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Witam, od dłuższego czasu myślę o zostaniu dawczynią komórek jajowych. Czy możecie podzielić się doświadczeniami osób, które już przeszły tę drogę? Interesuje mnie, jak przebiega proces dawstwa, jakie są wymagania dla dawczyń, jakie są zagrożenia i możliwe skutki uboczne, a także jak wybrać wiarygodną instytucję do zabiegu. Będę wdzięczny za wszelkie informacje i porady!

      • Tanner Luna
        Guest
        Liczba postów: 139977

        To wspaniale, że rozważasz zostanie dawczynią komórek jajowych. To ważny krok, który może pomóc innym spełnić marzenie o posiadaniu dziecka. Proces dawstwa komórek jajowych obejmuje kilka etapów. Najpierw będziesz musiała przejść badanie lekarskie, aby sprawdzić, czy nadajesz się do dawstwa https://uamedtours.pl/blog/article/jak-zostac-dawczynia-komorek-jajowych. Następnie zostaniesz poddana stymulacji jajników, aby zwiększyć liczbę komórek jajowych, które można pobrać.

        Wymagania dotyczące dawczyń mogą się nieznacznie różnić w zależności od kraju i instytucji, ale ogólnie ważne jest, aby być zdrowym fizycznie i psychicznie, być w określonym wieku (zwykle poniżej 35 lat), nie mieć chorób dziedzicznych i pomyślnie przejść wszystkie badania.

        Ryzyko i skutki uboczne dawstwa mogą obejmować niewielkie zagrożenia dla zdrowia związane z procesem stymulacji jajników, a także napięcie emocjonalne związane z samym aktem dawstwa.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Pakiet Ja+Zdrowie, czyli porady medyczne w Plusie (wideo)
Your information: