Start Forum Sprzęt Sony Oto nowe zdjęcia Xperii Z3 Compact

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      W ostatnich dniach do sieci trafiły zdjęcia Xperii Z3 Compact, zaś teraz mamy ich jeszcze więcej. Kompaktowy smartfon od Sony różni się nieco umiejscowieniem portów i innych elementów, zaś jego premiery możemy oczekiwać już za miesiąc.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Oto nowe zdjęcia Xperii Z3 Compact

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie wiem jak innym, ale bynajmniej mi wygląd tych głośników stereo mi sie nie podoba, moim zdaniem ładniej wygląda to w Z2.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wszystkie źródła podają ze telefon bedzie mieć ekran 4,6′ full HD, snapdragona 801 i 3 GB ramu. Wszytkie poza phonearena. Liczę no ten ekran. Wg mnie bedzie to najciekawszy smartfon tego roku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niemożliwe jest żeby sony zmieściło 4,6 cala w obudowie o rozmiarach 126mm wysokości i 65mm szerokości , na moje oko to będzie 4,3′ HD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zmieszczenie 4.6 calowego ekranu w bryle wielkości z1c jest jak najbardziej realne, zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość, nie powinno być zbyt wielkim wyzwaniem.
      http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_and_xperia_z3_compact_dimensions_leak-news-9277.php

      Załączam link który zawiera zdjęcie obrazujące bryły Z3C oraz Z3 razem z ich wymiarami i rozmieszczeniem ekranu. Wszystko wydaje się wiarygodne i wykonalne oraz nie przekombinowane.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Oto nowe zdjęcia Xperii Z3 Compact
Your information: