Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Orange: Stacjonarny no limit za 69 złotych

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od dzisiaj w Orange możecie korzystać ze stacjonarnego no limit, czyli „Planu Bez Ograniczeń”. Za 69 zł miesięcznie, bez ograniczeń, dzwonicie na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange: Stacjonarny no limit za 69 złotych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Musztarda po obiedzie. Promocja i oferta jest rzeczywiście fajna ale jest wprowadzona zdecydowanie za późno. Rok czy dwa lata wstecz to była by oferta wyjątkowa a nie teraz. Zresztą nie ma co tej oferty porównywać do no limit w sieciach komórkowych… Telefon komórkowy mamy ze sobą a telefon stacjonarny tylko w domu… I nawet ta wielce ciekawa oferta nie spowoduje dochodu. Ludzie na pewno nie rzucą się na tę ofertę! Za późno została wprowadzona a ponadto to ograniczenie…telefon stacjonarny. 😀 TePsa ciągnie do dna!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      fcale nie :)) na kablu tp 69zl to jest rewelacja a w GSM najmarniej90 bez telefony i na rok + platne stacjonarne.. dobry ruch.. netia ma od roku taka taryfe ale tylko dla biznesu.. warto cos odswiezyc w tej kwestii??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Kabel ma ograniczenia. Przecież możesz korzystać tylko wtedy gdy jesteś w domu, biurze itd. A no limit w komórce masz wszędzie o ile nie zapomnisz komórki zabrać ze sobą. 79 zł to oferta no limit w sieci Play. Umowa na 12 miesięcy ale bez telefonu. Więc jeśli miałbym wybierać pomiędzy domowym no limit za 69 zł w umowie na 24 miesiące to jednak wybrałbym Play. A to choćby dlatego, że ta oferta kosztuje dokładnie tyle samo gdy umowa będzie na 12 miesięcy. Różnica jest tylko w taryfikowaniu połączeń. Ale akurat tak się składa, że poza granice kraju nie dzwonię a jeśli już muszę zadzwonić to dzwonię ze Skype. Telefon domowy nosisz ze sobą? Nie. A komórkę na pewno stale wiec pomyśl która oferta jest lepsza i wygodniejsza w korzystaniu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Bzdury piszecie, tu masz połaczenia międzynarodowe za free a w komórce bulisz w roamingu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      czy ja dobrze przeczytałem że na polskie komórki tyczą się TYLKO orange, plus i t-mobile BEZ play??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Oferta dobra, szkoda że tej dziadowskiej za 32,36 zł – czyli goły abonament bez żadnych minut nie poprawili.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Akurat nie mam Play tylko zauważyłem, że między innymi w Play jest no limit za porównywalne pieniądze jak ta oferta TP. Tak czy owak ta oferta TP jest spóźniona. Co za wygoda… pogadam jak wrócę do domu. ja chcę pogadać od zaraz… a taką możliwość dają tylko sieci komórkowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      marudzicie Panowie
      Z komorki Play to Play zadzwonie sobie gratis do domu z kazdego miejsca w PL
      a bramka przekieruje mi stacjonarnym polaczenie na numery Eu/US… gratis.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      …Podziękowania dla wszystkich za pisownię ze znakami (dial. polskimi) – tak trzymać!
      Co do oferty – cokolwiek się zmienia w ofertach operatorów to dobrze, bo generuje to natychmiastowy odzew u konkurencji i stopniowe (czasem znaczne) polepszenie korzyści dla klienta końcowego, a wierzcie mi w PRL-u jeden wredny monopolista i latami złodziejskie abonamenty i stawki… a teraz proszę – biją się o klienta, średnio co pół roku nowa oferta! Więc mimo narzekań – nie jest żle, kto dziś pamięta czasy, kiedy to żeby zadzwonić za miedzę (np. do RFN, albo Szwecji), trzeba było zamawiać rozmowę na centrali, a potem czekać godzinami przy telefonie na łaskawe połączenie pani z TP, o jakości i kosztach nie wspominając… Panowie! Za 49 złociszy (dwia x pizza) dzwonię no limit do Polski, UE, i USA+Kanada – to naprawdę jest O.K. A teraz jeszcze do tego dodają komórkowe i to za 59,- zł (Netia) lub 69,-zł (TP.Sa) a za rok, dwa połowa tych stawek! Pozdrawiam wszystkich malkontentów!!! Stary telefonista

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Ktora oferta komorkowa umozliwia takze dzwonienie na fix zagranice? NIe porownujcie troche jednak odmiennych ofert…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Mam problem od samego początku użytkowania telefonu stacjonarnego ,region Nysa ,na początku . Bardzo ciężko się do mnie dodzwonić z zagranicy.
      Orange najpierw twierdziło ,że są prowadzone prace i po 2 tygodniach usterki zanikną , teraz zwala na operatora dzwoniącego ,bez względu na sieć i miejsce w Europie wszyscy są winni ,a nie Orange, przy czym do sąsiada na stacjonarny można dodzwonić się w tym samym czasie bez problemu.
      I tak od kilku mięsięcy, ta sama pani odbiera telefon o awarii potem przekazuje info do działu ,gdzie dzielny pan wysyła informacje smsem żeby zgłosić Niemcom coby sobie wszystkie linie ponaprawiali,czekam jak mi się skończą wszystkie umowy z Orange ,chociaż byłem tutaj ,aż od Idei do dzisiaj i nawet zadowolony to stacjonarny Orange zabrał mi zdrowie ,nikomu naprawdę tego nie życzę

Viewing 11 reply threads
Reply To: Orange: Stacjonarny no limit za 69 złotych
Your information: