Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Orange ostrzega przed fałszywymi konkursami SMS

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange ostrzega przed fałszywymi konkursami SMS

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Te konkursy się szerzyły i będą się szerzyć. trzeba dokładnie i ze zrozumieniem czytać smsy

    • metheor
      Member
      Liczba postów: 420

      Te konkursy są prawdziwą zmorą. Wystarczy że podasz gdzieś nr telefonu i na bank będzie tysiące horoskopów i innych podobnych….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wyślij soje imię po numer premium !!! za 11zł plus wat !!!- to są tzw. niechciane smsy !!!. TA KAMPANIA orange powinna być skierowana do starszych naiwnych osób !!!! bo to one najczęściej padają ofiarą takich sms ów !!!

    • Fankom
      Participant
      Liczba postów: 301

      Ostrzegam! jest w necie reklama na darmowa tv przez internet, zachecaja ze aby pobrac aplikacje nalezy wyslac smsa oplata wg.oszusta 0.60gr.wysylasz smsa a z konta znika 30zł,po chwili przychodzi drugi sms – aby dokonczyc pobieranie wyslij drugiego smsa i tez zniknie drugie 30 zl z konta,natomiast programu i tak nie dostaniesz.poinformujcie o tym znajomych bo to kant na maxa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ponieważ jest to news w dziale „taryfy” napiszę tylko tak: Orange powinno ostrzegać swoich klientów, że rozmowa z jego BOKiem może wyczyścić konto klienta. Poprawności politycznej zacząć szukać u siebie panowie.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Ja kiedyś brałem udział w tych loteriach… fakt, że raz udało mi się coś wygrać wartościowego w konkursie z Play, było to kilka lat temu, ale teraz tak się to namnożyło, że nie mam zaufania… no i numer „czysty” bez spamu.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Orange ostrzega przed fałszywymi konkursami SMS
Your information: