Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi ORANGE – opinie

Viewing 318 reply threads
  • Author
    Posts
    • konrad604
      Member
      Liczba postów: 9

      W temacie proszę wpisywać opinie na temat sieci ORANGE.

      Oceniacie wszystkie oferty operatora, reklamy, skuteczność promowania marki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Obecne reklamy są chyba żywcem przeszczepione z Francji czy jakiś innych krajów, na grunt Polski. Nie podoba mi się ich nowa kampania, którą zaczęli od świąt Bożego Narodzenia: jestem moją ciocią, co wylała na mnie garnek wrzątku? Jestem dziennikarką, która napisze o mnie artykuł? Przekaz jakiś wydumany i bez sesnsu.

      Co do oferty- jeśli chodzi o ofertę prepaid, to jest to oferta trochę skostniała. Trochę, a nawet bardzo. Po wejściu NOG’a ze stawką malejącą za doładowania (ponad pół roku temu) nic się nie zmieniło. A i w NOGu stawki są podobne, jak w pakietach w POPie- 20gr/min przy doładowaniu za 100zł. Ostatnio wszedł Multipop- pakiet sms/mms/minuta. Jego innowacyjność polega na wymienialności- to było w TT do niedawna. A stawki- stoją w miejscu od kliku lat. Poza tym Orange- jest najbardziej, spośród wszystkich operatorów, nastawiony na wewnątrzsieciowość. Nawet podwójne doładowania są tylko i wyłącznie do sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przyznać się muszę, że o ofercie Orange niewiele wiem. Jedynie o czym mogłabym się wypowiedzieć to o reklamach, ale tu za bardzo nie ma o czym mówić bo reklamy mają smętne.
      Jedno co wiem, to że oferty dla firm mają całkiem niezłe. Szwagier od lat w firmie ma telefony w orange i jest zadowolony – nie wiem jak u konkurencji – nie dowiadywałam się bo swojej firmy jeszcze nie mam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange jak zwykle na samym końcu i jeszcze nie wprowadziło żadnych zmian w ofercie. Podobno ma wyjść nowy prepaid z ofertą 29gr/min do wszystkich sieci, czyli powielenie istniejących już ofert. Z tego co czytałem największy ruch Orange ma we własnej sieci, więc taka taryfa będzie dla wielu użytkowników po prostu wzrostem kosztów połączeń. Ale jeśli wprowadzą jakieś tanie wewnątrzsieciowe, to może nie być źle. Choć zazwyczaj i tak oferty Orange to niewypał. Pozytywnie by mnie zaskoczyli tylko wtedy, gdyby wprowadzili coś na kształt godzin za grosze w TakTaku Ale to niemożliwe, bo Orange zawsze skąpiło nawet tanich rozmów wewnątrzsieciowych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      media huczały, że 16 mają wprowadzić nową ofertę, a tu Orange na swoim blogu dał wpis, że to nie prawda – i wszyscy użytkownicy zawiedzeni Ktoś to wczoraj nawet z żalu na wykopalisko dodał … Orange igra sobie ze swoimi klientami, oj igra

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Najpierw wprowadzenie nowego pre miało być przed świętami, potem- 16 kwietnia, a teraz- znowu termin nie jest znany. Może w ogóle nie zabiorą głosu w tej cenowej wojnie? Już półtora miesiąca użytkownicy czekają na jakiekolwiek zmiany, a tu nic. Nawet żadnej przedświątecznej oferty nie wprowadzili

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale najśmieszniejsze jest to że ponoć oni smsowo informowali o wprowadzeniu nowej oferty, a na blogu pisali że ta data to wymysł mediów mnie to gila, ale ostatnio ciągle słyszę narzekania na orange, więc czuję, że trochę klientów pre-paidowych stracą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moim zdaniem skompromitowali się tym wycofaniem się z 29 gr i przesunięciem daty premiery nowej oferty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      po obadaniu głównych stron portali informacyjnych z branży komórkowej wnioskuję, że wciąż niczym nie zaskoczyli

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Premiera miała być 16kwietnia i 15 kweitnia miały być dezaktywowane różne usługi, typu pakiet multipop. Rozsyłali info smsami- miała wejść nowa oferta. Ale podobno we Francji się nie zgodzili Żenada. Ciągle nic nie dali.
      TT odpowiedział inaczej niż wszyscy- godziną rozmowy w cenie minuty w PF. Heyah i simplus odpowiedzieli od razu- dali podobne a nawet konkurencyjne względem PF oferty. A Orange chyba potrzebuje kilku kolejnych miesięcy, żeby wprowadzić jakąkolwiek modyfikację.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ziggy a skąd masz info że to we francji powiedzieli 'nie’?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z informacji na telixie- poczytaj sobie komentarze pod odpowiednimi newsami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hmm komentarze to mało wiarygodne źródło… a w samym artykule nic takiego zdaje się nie było…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To zwykłe plotki rozpowszechniane po necie Francuzi się chyba jednak zgodzili bo coś tam ten Orange wypuścił.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No, tak, ale powiedzmy sobie szczerze – w porównaniu z innymi ofertami, oferta orange wypada BLADO.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a kto mi powie czy to co wyszło na rynek to pierwotna oferta orange (ta na którą rzekomo się nie zgodzili francuzi) czy coś nowego – kompromis z tymi zza granicy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem, cała ta oferta była trzymana w wielkiej tajemnicy a przecieki dotyczyły tylko zmniejszenia stawki wyjściowej do 29gr/min. Może kombinowali też coś z wewnątrzsieciowymi? Np. jak gzg w TT- 29gr/godzinę rozmowy? Moim zdaniem Pop przebił Play’a w wojnie cenowej. W Orange zmienili tylko stawki wyjściowe, zostawili takie same taryfy i pakiety na rozmowy wewnątrzsieciowe. 80% ruchu odbywa się wewnątrz sieci, czyli większości użytkowników ta kosmetyczna zmiana niewiele zmieniła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyl;i te wszystkie zapowiedzi o likfidacji taryf w Orange były fikcją? Jak również pojawiające się wszem i wobec propozycje stawek jakimi zaszczycą swoich użytkowników?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zmniejszyli stawki wyjściowe i zmienili ogólnie NOGa. Ale wszystkie pakiety w Orange pozostają bez zmian i na starych zasadach, czyli albo 3po3, albo pakiet minut. Orange mogło też dać jakieś ciekawsze stawki na rozmowy wewnątrzsieci, bo opcji jest tam teraz niewiele. W pakiecie w Orange np. płaci się 20gr/min do sieci i na stacjonarne, w NOG to też najniższa stawka do sieci. A w TT płaci się 29gr za godzinę rozmowy w sieci i na stacjonarne. Różnica cenowa jest ogromna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a to dziwne, bo ja też gdzieś czytałam o tym, że blokują pakiety…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange Free na 1 dzień – usługa która nie istnieje

      Już drugi raz mam problem ze skorzystaniem z oferowanej oficjalnie już od dłuższego czasu usługi Orange – chodzi o dostęp do Internetu przez 1 dzień za 5 zł (oczywiście z limitami przesyłu danych). W domu mam Internet szerokopasmowy, więc nie potrzebuję Orange Free z modemem do laptopa i stałym abonamentem. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest w razie krótkiego wyjazdu uruchomienie tej usługi za 5 zł na jedną dobę (bez tego opłaty za taki doraźny dostęp do Internetu są zabójcze) i używanie komórki jako modemu. Niestety, już drugi raz nie udało mi się z tej usługi skorzystać. Teoretycznie powinna być uruchamiana SMS-em, ale sprawdziłam, że to nie działa. Dzwonię więc do Biura Obsługi Klienta, gdzie informują, że włączą tę usługę w ciągu godziny. I NIC SIĘ NIE DZIEJE PRZEZ CAŁY DZIEŃ! – pomimo licznych reklamacji i wręcz awantur z mojej strony. Panienka z BOK poinformowała mnie że dział techniczny w ciągu 3 dni wyjaśni przyczynę tej sytuacji, ale że sama jest bezradna. Przyczyny mnie nie interesują, bo bez Internetu nie mogę pracować – i jeśli wyjadę, licząc na tę usługę, to przepada mi praca. Przychodzi mi do głowy, że jest to pewnie próba wycofania się z niewygodnej (bo za taniej) usługi i zmuszenia klientów do wykupienia abonamentu na Internet. Ja raczej zmienię operatora, zwłaszcza, że od dawna nie jestem z niego zadowolona również z innych powodów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wow… ja rozumiem, że każdej sieci może się zdarzyć problem techniczny, ale skoro to wciąż jest nie wyjaśnione to coś tu jest nie tak… :/ ja bym na twoim miejscu złożyła reklamację i żądała jakiegoś zadośćuczynienia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":coyatbbo]a to dziwne, bo ja też gdzieś czytałam o tym, że blokują pakiety…[/quote:coyatbbo]

      W popie pakiety zostały na 100%, nie wiem tylko jak jest z orange go, ktoś się orientuje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      próbowałam coś znaleźć na stronie, ale albo nie potrafię szukać albo o pakietach nic nie ma…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":2atn4fco]próbowałam coś znaleźć na stronie, ale albo nie potrafię szukać albo o pakietach nic nie ma…[/quote:2atn4fco]

      No poszperałem trochę i jeżeli chodzi o orange go, to znalazłem [url=http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_go_promo?category=PREPAID_GO_PROMO&stamp=1241684347393:2atn4fco]to[/url:2atn4fco]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czyli to nie pakiety, a promocje zależne od doładowań

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":116r419r]czyli to nie pakiety, a promocje zależne od doładowań[/quote:116r419r]

      No jak zwał tak zwał, ok może nie są to typowe pakiety, ale ważne że można dzięki nim obniżyć sobie koszt rozmów czy esek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale widzisz, w orange jak doładujesz za 50 zł to dopiero masz stawkę 29 gr, a np. w Heyah po doładowaniu za 50 masz już 25

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a jak to jest w zetafonie?? też zmniejszają sie stawki??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie rozumiem pytania – zetafon to przecież rodzaj promocji a nie obowiązująca taryfa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":bcy3td0i]no ale widzisz, w orange jak doładujesz za 50 zł to dopiero masz stawkę 29 gr, a np. w Heyah po doładowaniu za 50 masz już 25 [/quote:bcy3td0i]

      No zależy o której ofercie mówisz. w popie 29 gr to stawka początkowa, którą masz bez żadnych doładowań…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zetafon to nie promocja tylko usługa taka jak tylko sim…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A co z Orange Poleca (obecnie polecjaa nokię e63)? to taryfa, promocja czy usługa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie takie polecanie jak "danie dnia" i "dzisiaj polecamy schabowego z kapustą"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no dokładnie. w sumie to ciężko powiedzieć czym się przy polecaniu kierują…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czym się mogą kierować? Wprowadzili fajny telefon w atrakcyjnej cenie i w dobrym abonamencie i to polecają jako jedyną albo jedną z nielicznych takich ofert na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Omijajcie ORANGE szerokim łukiem!!! Ostrzegam wszystkich przed Orangutanem. Po prostu bezczelnie kradną pieniądze z konta abonenckiego. Nie uwierzycie, ale od pewnego czasu mam nieprawdopodobne przypadki: Dzwonię na numer Orange prze 28 sekund, a znika 10 zł !!! Jestem tu od roku i nie mogę się doczekać końca tej gehenny. Postanowiłem nie wykonywać żadnych połączeń, ale i to nie pomaga. NIE POLECIŁBYM firmy Orange nawet własnemu wrogowi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hejno, masz szczęście że jesteś na forum telixa a nie na forum orange. Tam pewnie by cie banicja za taki post spotkała

      p.s. czy wysłałeś im pisemną reklamacje w sprawie którą opisujesz?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to orange ma w ogóle jakieś swoje foum?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli chodzi o problemy z naliczaniem- pisać reklamacje. Sam też mam nieciekawe przejścia z Orange, głównie w kwestii braku zasięgu.
      Jako pierwsza swoje forum miała Heyah- i to chyba było najlepsze posunięcie. Ale na swoim forum Heyah jest daleka od stronniczości…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no jak to zwykle na stronach nazwijmy to "sponsorowanych"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Forum Heyah też jest "sponsorowane", a nie jest stronnicze. Żyje własnym życiem. A użytkownicy raczej nie bawią się w lukrowanie. Inna sprawa, że stare forum było bardziej funkcjonalne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mówię o blogu forum zwykle żyje swoim życiem i opinie nie są moderowane – a przynajmniej nie takie, które wyrażają własne zdanie w kulturalny sposób

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Blog to co innego, to chyba też forma reklamy. Myślałem, że piszesz o forum. Czasem wchodzę na bloga Orange, żeby się dowiedzieć co w pomarańczy piszczy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi wystarczy poczytać główne portale informacyjne, które są (zwykle) bezstronne, żeby dowiedzieć się co i jak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      moim zdaniem blog stawia na działalność bardziej informacyjną… Reklama? Nie do końca, bardziej pokazanie opinii sieci i kierownictwa… nie spotkałem się tam z jakimś stwierdzeniem że coś jest najlepsze, bardziej z tym aby sobie wybrać co jest dla danej osoby odpowiednie… nie czytałem aby rzecznik każdemu polecał GO na przykład…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie ma bezstronnych portali. Wystarczy że duży reklamodawca zagrozi wycofaniem rekalm i od razu zostanie zahamowana niekorzystna "twórczość". Fora i blogi nie musża być obiektywne, bo sa dziełem i własnością swoich twórców. Nie wydaje mi się, że forumorange jest bardzo stronnicze. Choć moge się mylić.
      Blogowi Jabczyńskiego też czesto zarzuca się cenzurę i stronniczość, choć mi nigdy postu nie zatrzymał.
      Sporo krytycznych także tam widać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ruiz poczytaj troche forum plusa, albo blog play’a. Tam użytkownicy tych sieci mogą bez przeszkód artykułować niezadowolenie z usług lub aktualnej oferty swojej sieci. Natomiast na forum orange często nawet uzasadniona krytyka spotyka się z nieprzychylnymi uwagami "wyznawców pomaranczy". Uniemożliwia to niestety konstruktywną dyskusję.
      Co do tego, że nie ma niestronniczych forów to się nie zgodzę. Wiele portali nieopłacanych przez telekomy ma fora na których można swobodnie wyrażać opinię. Oczywiście wszędzie znajdą się grupy osób broniące tej czy tamtej sieci ale przyznasz mi rację że lepiej jest jeśli żadna z tych grup nie dominuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na forach zazwyczaj scierają się różne opinie. A jeśli chodzi o wyznawów- to znacznie bardziej widoczni są wyznawcy pleja, którzy nawet dyskusję o tubiedronce sprowadzają na offtopy.
      Blog firmowy oczywiście jest stronniczy, bo ma stawiać firmę w dobrym świetle. I chyba nie ma sensu zarzucać blogowi nieobiektywność…bo taki właśnie ma być.
      Reklama informuje, ale głównie o mocnych punktach oferty. I po bliższym zapoznaniu sie z daną ofertą każdy jest w stanie wyrobić sobie swoje własne zdanie. A to, że nie ma oferty idealnej, dobrej dla wszystkich- to chyba oczywiste. Bo każdy ma inne potrzeby.
      Wiele newsów tu, na telixie czy na telepolis to po prostu artykuły sponsorowane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, ale z drugiej strony bardzo przydatne żeby być na bieżąco w wszystkimi nowinkami w dziedzinie operatorów komórkowych. Jeśli chodzi o forum, to często z niego korzystam pod podjęciem decyzji, opinie użytkowników bywają bardzo przydatne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Słyszeliście o najnowszych doniesieniach na temat NOG’a? Tam stawkę wyjściową do wszystkich ustala kwota ostatniego doładowania. I podobno mają coraz więcej reklamacji w stylu: doładowałem za 100zł ( najniższa stawka do wszystkich sieci) i ktoś mi doładował za 5 zł (najwyższa stawka za minutę do wszystkich) – i wtedy automatycznie rozlicza wg. tej najwyższej stawki. Masakra…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bruno o tym nie słyszałam, ale to w sumie zabawne jest tzn, w sensie, że niezła wtopa… ciekawe czy będą brali takie reklamacje pod uwagę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z jednej strony fajnie, bo wystarczy raz większą kwotą doładować i płaci się mniej, ale z drugiej strony wystarczy, że się raz doładuje mniej i już stawki idą w górę. Nie wiem czy nie lepsza jest jedna płaska stawka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bo to trochę paradoks jest : nie masz pieniędzy więc doładowujesz za mniej, ale musisz płacić więcej. Czyli jesteś ukarany za to, że jesteś biedny. A stać cię na duże doładowanie, to znaczy że stać cię na wyższą stawkę, ale w nagrodę za to że masz pieniądze możesz zapłacić mniej … gdzie sens, gdzie logika?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi się bardzo podoba ta usługa: Przyjaciel bez ograniczeń… przynajmniej mogę sobie gadać z jedną osobą za darmo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale to jest oferta dostępna tylko w abonamentach dla klientów indywidualnych. W ofertach prepaidowych, chyba poza ty i 3, nie ma możliwości znaczącego obniżenia kosztów za rozmowy z wybraną/wybranymi osobami. I tak za minutę do wszystkich w Orange płaci się najmniej 20gr- w pakiecie popgadane. W TT masz np. godzinę rozmowy ze wszystkimi w sieci i na stacjonarne za 29gr. A jeśli chciałbyś mieć darmowe połączenia z wybraną osobą, to możesz zamówić sobie dodatkowo darmowy duostarter TT. Nic nie płacisz, a usługa jest na zawsze wpisana w Twój numer telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w heyah są paletki działające na podobnej zasadzie. kwestia tego kto gdzie ma "przyjaciela"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah czy Orange paletki czy ty i 3 są na zasadzie albo albo. W TT możesz mieć i darmowe rozmowy z wybranym numerem, i taniej do trzech i jeszcze taniej do wszystkich innych w sieci- choć tu jest albo godzina za grosze, albo pakiet minut.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w heyah przecież też możesz mieć kilka pakietów jednocześnie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tak samo jest w Orange. Możesz mieć kilka pakietów jednocześnie… Mozesz miec przyjaciela uruchomionego, do tego pakiet orange world i pakiet wybranych numerów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      taryfa gdzie dopuszczany byłby tylko jeden pakiet długo by się nie utrzymała

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no pewnie że tak… Ale to też zależy co komu jest potrzebne… a ostanio się dowiedziałem że można mieć w telefonie (poza pakietme world) uruchomione na tej samej karcie Orange Free

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Infor, ty piszesz o czym, o Orange Music? W Popie nie ma nawet "przyjaciela" a przy wybranych numerach nie możesz kupić pakietu smsów.
      Jeśli chodzi o multipakiet Heyah to chodziło mi o to, że nie można mieć wykupionych więcej niż 1 z pakietów PW. Bo w Nowej Heyah w ogóle nie ma pakietów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale w nowej są za to mega niskie ceny, więc nie ma co narzekać na brak pakietów…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      infor mogł pisać o ofercie na abonament… bo tak jest ten cały "przyjaciel bez ograniczeń"…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no możliwe, faktycznie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a wiesz może coś wiecej na temat tej oferty?? jak tam jest z smsami np??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      na ich stronie powinno być więcej informacji. W ofercie Orange się nie orientuję najlepiej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W tej ofercie masz możliwość rozmawiania totalnie bez limitu z wybranym numerem, możesz wysyłać smsy bez limitu. Ale juz mmsy są normalnie płatne, chociaż kto tego tak naprawdę często uzywa??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli o Nową Heyah chodzi to jest to wymarzona oferta dla użytkowników, którzy chcą mieć tanio do wszystkich, jeśli komuś zależy na tańszych smsach lub połączeniach z wybranym numerem to powinien zdecydować się na taryfę pakietową.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      albo duostarter

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale nadal jest to pre paid – a nie wszyscy sobie mogą pozwolić na korzystanie z pre paida… A wystarczy wziąć tylko sim z przyjacielem (wracam do głównego wątku tego tematu) i mieć do wszystkich 25 gr, do playty 37 a do wybranego numeru całkowicie za darmo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli piszecie o ofercie abonamentowej w Orange. Czyli zobowiązania, rachunki, określona ilość minut do przegadania…A po wykorzystaniu limitu? W abonamentach zazwyczaj płaci się więcej. Prepaidy dają to, czego abo nigdy nie będzie dawał: pełną wolność i elastyczność. A jeśli chodzi o "darmowe rozmowy z przyjacielem" to jest to możliwe również w prepaidzie. Choć tylko TT w darmowej ofercie duostarterów daje całkowicie darmowe rozmowy z wybranym numerem. U innych operatorów albo takiej usługi nie ma, albo trzeba za nią płacić, albo jest uwarunkowana wysokością kwoty doładowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Chociaż stawki z prepaidach są obecnie niższe niż w nie jednym abonamencie, to z kolei żaden prepaid nie zaoferuje nam tak dobrych telefonów w niskich cenach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      weq a czemu nie każdy może sobie pozwolić na pre-paid? moim zdaniem nie każdy może pozwolić sobie na abo… nie mówię o firmowych telefonach, ale to inna sprawa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bo jakoś nie wyobrażam sobie dorosłego człowieka, poważnego – biegającego do kiosku po kartę doładowującą… Sorry od dawna wiadomo że pre paidy są targetowane do młodzieży, taki pakiet popgadane jest specjalnie na młodzież nastawiony – za 10 gr można gadać z rodzicami czy przyjaciółmi… A abo raczej – jeżeli ma się normalną pracę, normalne zarobki jest korzystniejszy. Pełno usług dodatkowych, internet mobilny, właśnie rozmowy do wybranego numeru… I to o czym wspominał Boca – telefony w całkiem znośnych cenach. Czasem nie ma po prostu czasu na to aby zwiedzać allegro w poszukiwaniu fona dal siebie, a do opka idziesz, podpisujesz umowę i masz spokój na rok, albo 2 lata (bo o takich wymysłach jak 3 letnie umowy to nie mówię gdyż to po prostu chore jest)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam Panstwa,
      Potrzebuje waszej pomocy. Niedawno wprowadzilismy na rynek nowa promocje ? POPGadane, ale nie mamy dostatecznej ilosci informacji zwrotnej. Zapraszam Was zatem do szczerej rozmowy na temat tej uslugi. Czy ktos z Was z niej juz korzysta? Jak oceniacie jej oplacalnosc? Czy mieliscie z nia jakies problemy?

      Jezeli nie znacie zagadnienia odsylam na strone Orange: http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=2872185.

      Serdecznie pozdrawiam i do napisania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chętnie podzielę się swoją opinią.
      Orange deklaruje, że zdecydowana większość połączeń, jakieś 80%, odbywa się wewnątrz sieci. PopGadane wszedł w wakacje ze stawką 10gr/min, potem znowu 20gr/min. Na dodatek usługa ta nie łączy się z 3po3. A to daje znacznie mniejsze pole możliwości obniżenia kosztów rozmów wewnątrz sieci.
      Dobrze by było, gdyby Orange wprowadziła możliwość łączenia tego typu usług. W TT też są numerki za grosze, ale można je łączyć z pakietem minutowym lub z GZG- czyli godziną rozmowy wewnątrz sieci i na stacjonarne w cenie 29gr. Nie można łączyć tylko pakietów minutowych z GZG- a to po prostu dlatego, że jedna oferta taktuje co sekundę, druga- co godzinę.
      Orange- dajcie swoim klientom większe pole manewru i więcej możliwości obniżenia kosztów połączeń do wybranych. Na pewno na tym zarobicie. Klienci będą wykupywać dwie usługi zamiast jednej i więcej dzwonić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="woq":1osjs7f5]bo jakoś nie wyobrażam sobie dorosłego człowieka, poważnego – biegającego do kiosku po kartę doładowującą… [/quote:1osjs7f5]
      no proszę Cię teraz doładować telefon możesz przez konto bankowe nawet on-line i jakoś nie widzę w tym nic ułomnego dla dorosłych, dojrzałych ludzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dziekuje bardzo za odpowiedz.
      Z tego co wiem, to w POPgadane stawka to 10gr za minute. Co do laczenia promocji, to jak sam napisales – najwiekszych ofert z reguly sie nie laczy (vide: pakiety minutowe i GZG). Wydaje mi sie takze, ze jezeli chodzi o ilosc pakietow dostepnych w roznych uslugach Orange przoduje.
      Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zawsze mi się wydawało, że najwięcej pakietów jest w taryfie multi-pakiet w heyah oczywiście.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rzeczywiscie Heyah ma wiele roznych pakietow, ale czy sa one jednak bardziej atrakcyjna od PoPgadane? Ciezko powiedziec. Dzieki za temat do przemyslen.

      Z drugiej strony nie wypowiadzialy sie tutaj jeszcze zadne osoby, ktore POPa i POPgadane znaja z autopsji. A to ich opinii jestem ciekaw najbardziej. Zatem – zapraszam do dalszej dyskusji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      POPa znam z autopsji

      [quote="Orangeman":y0pjsva5]
      Z tego co wiem, to w POPgadane stawka to 10gr za minute. [/quote:y0pjsva5]

      Tylko do końca sierpnia

      [quote="Orangeman":y0pjsva5]Co do laczenia promocji, to jak sam napisales – najwiekszych ofert z reguly sie nie laczy (vide: pakiety minutowe i GZG). Wydaje mi sie takze, ze jezeli chodzi o ilosc pakietow dostepnych w roznych uslugach Orange przoduje. [/quote:y0pjsva5]

      Pakietów minutowych i gzg łączyć nie można, bo jest tam zupełnie inny system rozliczania rozmów. Z pakietów minutowych- rozliczanie sekundowe. W gzg- taktowanie godzinne. Obie oferty obowiązują do wszystkich wewnątrz sieci i na telefony stacjonarne. Ale można łączyć albo naliczanie sekundowe, albo naliczanie godzinne z trzema numerami, które są rozliczane inaczej. I dzięki darmowym duostarterom można mieć jeszcze dodatkowo całkowicie darmowe połączenia z wybranym numerem.
      W Orange nie można łączyć pakietów minutowych z 3po3- bo to widzimisię operatora. Więc albo płaci się 20gr/min do wszystkich w sieci, albo 3gr tylko do 3 wybranych, a do reszty po normalnych stawkach.
      W TT jest znacznie więcej możliwości obniżenia kosztów rozmów wewnątrz sieci- bo można łączyć oferty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no to tak jak i w Heyah – pakietów można wykupić sobie na potęgę i też nie ma przeciwwskazań żeby ich ze sobą nie łączyć…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bruno: 10 gr do konca sierpnia, a pozniej nie wiadomo jaka nowa promocja moze wejsc. A mysle, ze wszystko idzie ku lepszemu.

      Bajadurka: Bedziemy mieli to na uwadze.

      Prosze smialo dalej komentowac. Czekam, na pewno przeczytam i odpisze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hmm no ale właśnie, nie ma pewności czy warto skusić się na promocję, która nie gwarantuje tego, że po jej zakończeniu wciąż będzie to opłacalne… osobiście nie jestem zwolenniczką zmieniania sieci bo gdzieś tam pojawiła się jakaś promocyjna cena. Wolę stabilną niską stawkę, a z promocji chętnie korzystam przy okazji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bajadurka: niestety, takie juz sa prawa rynku. To, co dzis jest pewne, jutro moze byc calkowicie nieaktualne. Oczywiscie – dziala to w obie strony. Sytuacja szybko sie poprawia lub psuje. Oby juz sie tylko poprawiala, prawda?

      Co do tej stalosci i wiernosci jednej sieci, to POPgadane wlasnie ma je wzmacnia. To jest promocja, ktora uatrakcyjnia korzystanie z POPa, a ten jest juz dluzszy czas na rynku.

      Zachęcam do dalszej dyskusji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      POP to marka wprowadzona jeszcze przez Ideę- pierwsze reklamy Popa śpiewała Kayah Stażem dorasta TakTakowi i jest jedną z pierwszych ofert prepaidowych w Polsce. Pop zszedł na dalszy plan, kiedy Ideę przejęło Orange i wprowadzili swoje promocje z gatunku GO. I przez wiele lat POP stał w miejscu, a nawet się cofał (np. zlikwidowano darmowe weekendy itp).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Orangeman":p34ocdvv]Bajadurka: niestety, takie juz sa prawa rynku. To, co dzis jest pewne, jutro moze byc calkowicie nieaktualne.[/quote:p34ocdvv]
      No jasne, ale dlatego właśnie jestem za tym, żeby wybierać jak najstabilniejsze oferty, a nie krótkotrwałe promocje…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem czy zszedl na dalszy plan. Dla mnie ma sie calkiem niezle. Projekt jest ciagle rozwijany. Teraz jest POPgadane, ktore zdobywa popularnosc. A sadzac po sytuacji w sektorze prepaid, beda nowe atrakcyjne pakiety.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No i wchodzi stawka jak u pozostałych operatorów, czyli płaskie 29 groszy za minutę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale trochę długo trzeba było na to czekać… teraz operatorzy zapewne przymierzają się do kolejnych obniżek, a orange wprowadził dopiero teraz wyrównanie do konkurencji…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Myślisz, że będą jeszcze jakieś obniżki stawek? Ja bym raczej na pakiety promocyjne teraz stawiała.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prawdę mówiąc to nie wiem… myślę, że niezależnie od tego czy to będą pakiety czy obniżki (byleby taniej) to i tak znowu Orange pozostanie z tyłu… to nie pierwszy raz gdy reagują jako ostatni…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teraz wprowadzili jakieś nowe doładowanie 2×2… ja to i tak wolę swoje popgadane…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Doładowania 2X2? Co to jest?
      Mi się wydaje, że na tych zmianach ( powrót do starych cenników pakietowych po wakacjach) Orange poprzestanie. Żadnych obniżek nie ma co się spodziewać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Strasznie to doładowanie skomplikowane, tutaj szczegóły: http://komorkomania.pl/2009/07/21/promo … range-2×2/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Trochę przekombinowana promocja. Można się pogubić. Do tej pory Orange oferowało podwójne doładowania na podobnych zasadach, jak to było w TT czy Heyah: doładowujesz raz, następne doładowanie jest podwajane. Z tym, że w TT i Heyah podwojenie można wykorzystać na wszystkie usługi, a w Orange- tylko wewnątrz sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w sumie racja – dużo kombinowania, niby duży bonus, ale trochę pracy nad tym jest – tak jak kloner pisał popgadane czy pop minuty są lepsze…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ło matko… czyli w orange ewentualne gratisowe doładowanie zależne jest od tego czy ktoś inny doładuje? bez sensu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiesz, może się to opłacać – trochę ludzi jednak ma orange i zawsze można doładować nawet za 10 i bedzie podwójnie. a jak chcesz wykupić jakiś pakiet to nie dość że kupujesz go to jeszcze masz te same pieniądze na koncie promocyjnym..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie, no zawsze znajdziesz kogoś w Orange kto będzie chciał skorzystać z promocji, ale strasznie to skomplikowane się wydaje. Ja tam lubię proste zasady, bez udziwnień.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale co, miałabym dzwonić po znajomych i namawiać, żeby ktoś zechciał doładować telefon? dobre dla dzieciaków, ale nie dla dorosłych ludzi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No nieciekawa opcja. Dla chcącego nic trudnego, ale nie wiadomo kto akurat w tym czasie będzie chciał doładować, więc można sporo kasy na obdzwanianie znajomych wydać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      otóż to. poza tym co jak np podam ten numer, ja doładuję, a ta druga osoba np. zapomni? przecież tak też się może zdarzyć…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      na siłę wyszukiwanie problemów… przecież to jest tylko doładowanie. Zawsze wśród znajomych znajdzie się ktoś kto będzie chciał doładować aby mieć bonus.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie tyle wyszukiwanie problemów, co po prostu przyzwyczajenie do zwyczajnych podwójnych doładowań w Erze i Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca no właśnie. drona ja tylko nie rozumiem po co tak wszystko komplikować…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      po to aby nie było to takie banalne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      widać mamy inny tok myślenia, ale ja wychodzę z założenia, że ludzie lubią sobie ułatwiać różne sprawy, a nie komplikować, tylko po to żeby nie było banalnie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nadmierne komplikacje powodują mniejsze zainteresowanie. Orange chce, aby klienci szukali im innych klientów na doładowania. Żeby jeszcze oferowali w zamian nie wiadomo co, a tu zwyczajne podwojenie z pieniędzmi do wykorzystania nie na wszystko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hoho kolega się rozochocił,skoro dla niego podwojenie pieniędzy jest już "zwykłe" widać twój TakTak ci za bardzo dogadza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No tak, im bardziej skomplikowane zasady tym mniej osób skorzysta a tym samym mniej kasy trzeba będzie wyłożyć na dodatkowe doładowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z drugiej strony tutaj korzystających z promocji trzeba liczyć podwójnie więc kto wie czy im nie wyjdzie na jedno…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Masz rację, ale miałam na myśli to , że niewielu osom będzie się chciało szukać drugiej osoby do doładowania, więc automatycznie mniej z niego skorzysta. Ale to oczywiście tylko moje przypuszczenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mnie bardziej zastanawia czy orange nie liczy na jakieś pomyłki i błędy użytkowników – tak żeby doładowywali, ale żeby nie musieli im dawać podwójnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak daleko bym się nie posunęła w swoich przypuszczeniach, ale myślę, że dając warunek doładowania w parze Orange na pewno nieco ograniczyło liczbę osób, które z podwójnego skorzystały. Tak czy inaczej, darmową kasę można było dostać więc to jest plus.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      słyszałam, że ludzie na forach szukali drugiej osoby do doładowywania – czyż to nie wygląda desperacko?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie to właśnie wygląda całkiem ciekawie można nowych ludzi poznać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja też myślę żę trochę przesadzili ale promocja sama w sobie jest całkiem znośna. Dużo można zarobić na niej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie da się ukryć, na dobrą sprawę można sobie stawkę o połowę obniżyć.a wtedy to już wychodzą grosze za połączenia. Grunt, że ostatnie doładowanie w Orange nie było tylko do wykorzystania w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Gość":2sr2tjok]nie to właśnie wygląda całkiem ciekawie można nowych ludzi poznać [/quote:2sr2tjok]
      wątpię, żeby potworzyły się z tego przyjaźnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      @boca ale zawsze można to (jeżeli się ma minuty nonstop) wydzwonić do wszystkich w NOG

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niestety tak już bywa, że potrzebuje darmowych w ciągu tygodnia,a tu nic. Na szczęście jest jeszcze Heyah ze stawką 29 groszy, więc nie narzekam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca nie oszukujmy się – w większości sieci to sa tak na prawdę groszowe sprawy… te różnice kilku groszy są niemal niezauważalne… chyba, że ktoś wisi całymi dniami na słuchawce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      właśnie – w każdej sieci jest teraz to samo. Takie same stawki – tylko do niektórych sieci jest drożej :D:D teraz należy liczyć na bonusy we własnej sieci. Ja tak jak mówiłem korzystam z doładowania podwójnego w pomarańczy i mam taniej do sieci i na tym mi zależy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oczywiście można kogoś poznać – pewnie celem Orange było stworzenie wielkiej społeczności pomarańczy hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ja wiem, wiele osób zwyczajnie doładowuje sobie w parach i nie robi z tego szumu, inni nie mają z kim i piszą, ale to nic złego poznać kogoś w tej samej sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Boca":1np10krw]Nie da się ukryć, na dobrą sprawę można sobie stawkę o połowę obniżyć.a wtedy to już wychodzą grosze za połączenia. Grunt, że ostatnie doładowanie w Orange nie było tylko do wykorzystania w sieci.[/quote:1np10krw]

      W Orange dodatkowa kasa jest zawsze do wykorzystania tylko wewnątrz sieci. Promocje podwójnych doładowań obniżających koszty na wszystkie usługi, w tym na rozmowy z uzytkownikami innych sieci, daje tylko Tak Tak i Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      skoro o wszystkim dotyczącym orange to zapytam was o net u nich, chodzi mi o freedom. Zastanawiam się nad nim ale mam obawy związane z jakością, zazwyczaj tak miałem że jak firma za bardzo się rozwijała i inwestowała w nowe produkty to były one słabe. Jak jest z freedomem? Bo ceny dają atrakcyjne ale czy jakością nie odbiega od innych opów? Mam na myśli szybkość łącza i jakość przesyłu danych, na tym zależy mi najbardziej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co do społeczności – jak chcieli tworzyć społeczność, to powinni iść w ślady Heyah i portalu LowaLowa, a nie próbować wskórać coś 2×2

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      @bruno – tylko że Era nie daje tych doładowan do wykorzystania na internet a Orange tak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli chodzi o tworzenie społeczności, to nie sądzę żeby 2×2 miało do tego zmierzać. Chodzi po prostu o nakłonienie większej liczby użytkowników do doładowania w tym czasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W TT i H kasa jest do wykorzystania na wszystko, a w Orange dosyć, że zrobili te parki to do tego jeszcze kasa nie na wszystko, a uzyskany bonus jest ograniczony czasowo, 25 zł trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni bodaj, później bonus przepada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Transformers co za bzdura? oczywiście, że kasę można wykorzystać na internet!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wracając do Orange, od 15.09 program lojalnościowy Profit zastąpiony zostanie nowym, ale czy to znaczy, że moje punkty przepadną i muszę je wymienić do 15.09?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie, masz czas do końca października z tego co mi wiadomo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Punkty z programu profit można wymieniać do 15 września. 31 października to termin dla uczestników programu lojalnościowego użytkowników neostrady

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szkoda, bo zmiana dość nagła, program niby lojalnościowy i w ciągu miesiąca zebrane punkty przepadają jak się ich nie wykorzysta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kiepsko się orange odpłaca za bycie lojalnym… widać lepiej wybierać wróbla w garści niż gołębia na dachu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Trudno będzie teraz zaufać jakiemukolwiek programowi lojalnościowemu Orange. Jedyny plus jest taki, że uczestnicząc w nim stracić nie można, bo punkty naliczane są automatycznie a kasę i tak się wydaje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale jak ktoś się czaił, żeby zebrać jeszcze trochę punktów i wymienić na coś konkretnego to mu teraz zabierają tą szansę. bez sensu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie jest tak zle – z tego co wiem, dużo osób ma na siebie jeszcze np jakiegoś pre paida np. zetafona (dla dziecka) i może mu z tych punktów doładować. Nie jest tak tragicznie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To jest jedyna opcja w tej chwili, przynajmniej ktoś ze znajomych prezent dostanie;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no wyjście jakieś jest, ale nie powiem, żeby było specjalnie zadowalające… no ale mnie to nie dotyczy więc nie marudzę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No cóź, zobaczymy jak będzie nowy program wyglądał, może jakoś to zrekompensują.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      narzekacie – firma się rozwija po prostu, chyba lepiej że tak zrobili a nie że zabrali punkty… Dali czas na ich wykorzystanie, a poza tym czy używa się telefonu aby nabijać punkty?? Doładujesz komuś i masz spokój.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie codzi tu o narzekanie tylo nagłe zamykanie usługi, która działała od lat i zastąpienia jej inną przez przerzucenia do niej uzbieranych punktów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Boca":32hytdyz]Nie codzi tu o narzekanie tylo nagłe zamykanie usługi, która działała od lat i zastąpienia jej inną przez przerzucenia do niej uzbieranych punktów.[/quote:32hytdyz]

      Problem z programem Profit polegał na tym, że z dnia na dzień zakończyli naliczanie i dali miesiąc na wykorzystanie punktów. Te punkty nie przechodzą do nowego planu lojalnościowego i wszyscy będą zaczynali od zera. Zresztą, punkty w profit nie były naliczane automatycznie dla każdego- tylko dla tych, którzy do programu się zapisali. Jednym słowem- albo zamieniasz np. na doładowania, albo tracisz. A dalej- zaczynasz od zera, bez względu na staż.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      rave rozwój firmy może się objawiać na wiele sposobów, a zamknięcie programu lojalnościowego było strzałem w kolano trochę. No może nie wywoła buntu użytkowników, ale przyjęte dobrze też nie będzie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Punkty z programu lojalnościowego powinny być przeliczone na nowy system. Pewnie boli to klientów, którzy zbierali punkty dłuższy czasy, aby otrzymać prezent, który już dawno upatrzyli.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie mam nic przeciwko zmianie pakietu lojalnościowego, zważywszy na to, że według zapewnień Orange ten ma być lepszy tylko dlaczego punkty nie mogą przejść ze starego na nowy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie o to się rozbiega jeśli przeliczanie punktów ma być korzystniejsze no to ok, ale dlaczego z tej racji trzeba wymienić te punkty które się już uzbierało?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a wiecie coś może o tej nowej promocji Happy Day??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tutaj masz dokładne info: https://www.telix.pl/artykul/reklama-pro … 30125.html.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie głupie, ale w takim przypadku to chyba opłacalne jest doładowywanie często małymi kwotami – w końcu kto w ciągu doby będzie gadał 6 godzin? lepiej mieć kilka rozmów po godzinie to tak jak było z tymi weekendowymi doładowaniami w heyah i tt też opłacało się doładować za mniej, ale we wszystkich tygodniach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Takiej promocji jeszcze nie było, oryginalnie i to zaraz po bonusie 2x2Nie wiem tylko czy te godziny są do wykorzystania tylko Orange czy do wszystkich?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie bardzo oryginalne dlatego się zapytałem. Ale chyba nie trzeba doładowywać dla 6 godzin gadania. Fajnie że można mniejszymi kwotami doładowywać i mieć godzinkę nawet codziennie. A jak to jest z doładowaniami elektronicznymi? Też można załapać się na tą promocję?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      https://www.telix.pl/artykul/promocja-ha … 29330.html

      [quote:3nwwo7ri]Darmowe godziny można wykorzystać na połączenia
      do Orange i na numery stacjonarne.

      Aby skorzystać z Happy Day należy doładować konto kwotą co najmniej 25 zł, wysyłając pod numer 600 SMS-a zawierającego niewykorzystany 14-cyfrowy kod doładowujący. [/quote:3nwwo7ri]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nadal nie wiem czy elektronicznie można, albo czy z pkt profit…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no elektronicznie nie dostajesz kodu więc nie bardzo chyba? no a może to ja źle to rozumiem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no może i tak… czyli będzie trzeba doładowywać zdrapkami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na pewno nie możesz wykorzystać na to punktów Profit. Bo nie dostaniesz kodu doładowującego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w sumie to cholera wie, najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich… zawsze się nie mogłam nadziwić, po co regulamin jak mało kto go właściwie rozumie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale skoro trzeba wysłać kod doładowujący, to w grę wchodzi tylko zdrapka, na pewni nie Profit.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale wiesz, może oni o tym 14-cyfrowym kodzie napisali tylko tak w domyśle, że o doładowanie chodzi. No właśnie w tym rzecz, że nikt tak na prawdę nie wie jak to rozumieć…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No dla mnie to jest dość jasne, skoro aby otrzymać doładowanie trzeba kod przesłać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mlody ale chyba nie zauważyłeś, że właśnie piszemy o tym, że są pewne niejasności co do promocji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To dziwne – jeśli karzą przesłać kod to rezygnują z doładowań online choćby na ich stronie, a każda zdrapka to marża dla sprzedawcy, polityka niezbyt zrozumiała jak dla mnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale dla mnie to wszystko jest przejrzyste. Masz doladowania online i masz doladowania zdrapkowe, takie jak w happy day w NOG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mlody, no ja wiem, że doładowania są takie i takie, ale tu spór jest o to czy tylko te zdrapkowe biorą udział w promocji czy wszystkie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zmienię na chwilę temat… na czym polega ta promocja z przeniesieniem się do Orange… Ta w której dają 120 zł do wykorzystania na usługi??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chodzi o numery firmowe…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chodzi o przyciągnięcie klienta firmowego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to wiem na tym polegają promocje u operatorów pytanie czy się opłaca??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja myślę, że akurat klient biznesowy powinien połazić po salonach i popytać o indywidualne dopasowanie oferty bo z tym bywa na prawdę różnie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A co z zastępczym programem dla Profitu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      oj nie wiem, moim zdaniem najlepiej jest na początku wszystko przejrzeć a potem pochodzić po salonach. A ta oferta Orange jest nawet znośna. Co do profitu, to już jest następca: Payback

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam w orange prepaid i wcale nie jestem mega zadowolony. Oferta średnia i jak to w Polsce, 25 zł przedłuża ważność połączeń wychodzących o 1 miesiąc. Na zachodzie jest wszędzie przynajmniej o 6 miesięcy do przodu . Nie wiem czy kiedykolwiek dorównamy reszcie Europy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam abonament, ale tez ie jestem zbyt zadowolona. Gdyby nie pakiety, które dostałam za przedłużenie umowy to w ogóle nie byłoby opłacalne. Chociaż w prepaidzie chyba lepiej się dzieje, 2×2, Happy Day?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niby lepiej, ale w porównaniu z konkurencją wciąż są o krok do tyłu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mogliby opuścić cenę smsów do innych sieci, albo zrobić jakieś pakiety. A co do happy day to w orange go, a ogólnie oferta POP jest korzystniejsza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ile w ogóle kosztuje sms do innych sieci w popie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dla każdego kazda oferta jest inna… mi pasuje orange go razem z Happy Day’em…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      vian argumenty jakieś? Bo szczerze mówiąc to trudno mi wskazać choć jeden parametr pod względem, którego Orange byłoby najlepsze, raczej kojarzy mi się z najsłabszą ofertą. Z czego wynika ta najlepsza oferta?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      się podpiszę pod słowami zypolka… też nie widzę nigdzie przewagi popa nad konkurencją…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange ma też kilka innych minusów. Po pierwsze: niewykorzystana kasa przepada, jeśli przekroczy się ważność konta (dla porównania, w TT i Heyah przepada dopiero wtedy, kiedy karta traci ważność na rozmowy przychodzące). Po drugie: niekorzystny sposób naliczania ważności konta. Nie mam tu na myśli tego, że doładowanie za 25 zł przedłuża ważność konta o miesiąc, ale to, że np. ważności kont nie sumują się ( dla porównania w TT jest sumowanie ważności konta do 12 miesięcy; jeśli ktoś częściej ładuje albo ładuje dużymi kwotami, moze mieć konto ważne na rozmowy wychodzące na kolejny rok- ja prawie zawsze mam konto ważne na kolejny rok )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli już tak oceniamy Orange, to mi się nie do końca podobają promocje, szczególnie podwójne doładowanie, które wymagało znalezienia osoby do pary- wolę jasne i proste zasady, po co klientom życie utrudniać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przyznaję rację-bezsensu, że trzeba znaleźć drugą osobę z orange, żeby dostać bonus. Szczególnie, że dodatkowa kasa dotyczy tylko połączeń w sieci i na stacjonarne. To powinni w pierwszej kolejności zmienić. Po drugie bonus przepada jeśli nie doładujemy konta. Ogólnie wiem po co tak zrobili-żeby naciągnąć więcej osób na doładowanie konta. Tak samo dodatkowa kasa za doładowywanie częściej niż co 25 dni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No tak, dodatkowa kasa dla nich za doładowania w parze,ale 2×2 było do wykorzystania na połączenia w wszystkimi jeśli się nie mylę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mylisz się, zbyt piękne żeby było prawdziwe. Sam skorzystałem raz z tej promocji i kasa bonusowa mi i tak przepadła .
      [quote:f17f0pjl]
      W chwili doładowania konta przez drugą osobę z pary, dwie osoby otrzymują bonus w wysokości 100% doładowania na konta promocyjne – do wykorzystania na usługi w Orange.[/quote:f17f0pjl]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      podpowiecie na czym polega ten bonus 120 zł przy przenoszeniu numeru do Orange? Na tym samym co w Playu te ich 60 zł?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      na tym, że jak przeniesiesz firmowy (!) numer do orange to dostaniesz na start bonus 120 zł :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      aha, ok czyli nie działa to na normalnych numerach… to nie mam więcej pytań

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Numery indywidualne dostają 60 zł na start w Playu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jednorazowa kasa to nic specjalnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Za przeniesienie numeru do TT dostaje się 200zł- rozłożone na raty przy kolejnych doładowaniach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to już znacznie lepsza opcja, szczególnie dla klienta indywidualnego, bo co to jest 120 zł dla firmy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      lepsza, bo przy 20 doładowaniach dostaje się bonus, a nie tylko przy pierwszym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no dobra ale to raczej jest taki wabik niż propozycja… Ale nie porownujmy prosze pre paidów i abonamentow firmowych… osoba prowadzaca firme nie bedzie przeciez na Boga jedynego z prepaidu korzystala…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      http://www.orange.pl/portal/map/map/new … Id=3842713

      tu info dokładne o tej promocji biznesowej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To nie porównanie oferty prepaidowej i abonamentowej, ale samego bonusów jakie proponują sieci, gdzie 120zł dla klienta biznesowego wypada dość marnie przy 200zł dla użytkowników TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale w ten sam sposób można powiedzieć że po zamówieniu startera orange dostajesz 100 zł przez 10 miesięcy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jakiego startera?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jakiego startera? Chyba dostajesz 10zł za 12 miesięcy doładowań w przypadku zamówienia startera POPa..co żadnym specjalnym bonusem nie jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a to nie jest tak że do każdego doładowania w ciągu 12 miesięcy dostajesz 10 zł?? @Boca a starter normalny, jaki chcesz (nog/pop/music)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak powinno być, ale napisali to w taki sposób, że brzmi jakby dawali jednorazowo po roku 10 zł . Ja nie zamierzam zmieniać numeru, nawet dla 10zł miesięcznie, ale jak ktoś odważny to niech sprawdzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Takie bonusy na start to całkiem dobry deal, jednak w Orange w pre dają 120 zł, w Tak Taku- 200zł przy kolejnych doładowaniach w ciągu 12 miesięcy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi też się podoba taki bonus – czy w erze czy w Orange – bo zawsze jest to jakiś gift – tylko że w pomarańczy starter jest też za darmo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w TT co prawda kupujesz starter, ale cała kasa idzie na przegadanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chyba w każdym starterze kasa, którą się płaci idzie na rozmowy . Chociaż nie jestem obcykany w najnowszych promocjach, więc mogę się mylić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Darmowy starter to na pewno plus, ale osobiście wolę kupić, wygadać i jeszcze bonus dostać;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nic nie ma za darmo . Nawet starter, który dostajesz za free będzie źródłem zysków dla Orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      każdy starter jest źródłem środków przy zakupie – ale właśnie w Orange też masz kasę jak zamówisz – za darmo. A to że starter jest źródłem zarobku – to chyba normalne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale taki darmowy starter to zwykłe nabijanie statów operatora. Chociaż przeniesienie numeru to poświęcenie swojego czasu, podziwiam tych, którzy przenoszą numery tylko dla jednorazowego bonusa. A co jeśli konkurencja da więcej? Kolejne przenosiny w celu wykorzystania darmowego bonusu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      orange przynajmniej nie rozdaje tych starterów razem z darmową gazetą tak jak to robił play. Czyli po taki starter sięgną tylko ci co i tak chcą mieć telefon w orange i doładowywać w orange – więc bądź co bądź przynosi to zysk dla pomarańczy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja myślę że to nie tylko zysk dla orange (to akurat jest oczywiste) ale klienci też mają coś dla siebie, że bezpłatny starter i dostawa to akurat cieszy.. ja bym się jednak skupił bardziej na możliwości wyboru numeru. W kioskach i salonach wybór jest ograniczony a na stronie około 3500 opcji więc coś można trafić tylko trzeba posiedzieć chwilę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie licz na żaden złoty nr, bo te już na samym początku zostały przebrane .Śmiem twierdzić, że nawet pracownicy orange mogli wybrać co lepsze i sprzedawać na allegro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      akurat takie złote numery to są jakby odgórnie uznawane złotymi/srebrnymi/platynowymi i za nie płaci się drożej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To skąd ludzie mają takie nr na allegro? Tzn chodzi mi o nowe startery, a nie używane simy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może mają jakąś umowę z operatorem? Na stronie Ery można wylicytować złoty numer- to jeden z oferowanych starterów TT:
      http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/startery

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Po znajomości nawet złoty nr można mieć . Era ma dziwne pomysły, wolałbym po prostu zakup złotego nr..chociaż mi na tym nie zależy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      skąd mają to nie wiem, ale widziałam raz jak mój kumpel w jakimś konkursie wygrał zdaje się srebrny numer w heyah -przysłali mu to w takim specjalnym pudełeczku ze srebrnym nadrukiem że to "srebrny numer bla bla bla…" Tak więc raczej nie wierzę w to, że takie numery trafiają do sklepów wśród tych wszystkich innych losowych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sam mam raczej właśnie taki srebrny numer- wybrałem sam, w ramach darmowych duostarterów w TT. Numer mojej kobiety różni się od mojego tylko ostatnią cyfrą, więc tak naprawdę za darmo zdobyłem dwa, proste do zapamiętamia numery.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Każdy numer jest prosty do zapamiętania…po pewnym czasie . A w orange takich losowań nie ma? Tzn ja o czymś takim przynajmniej nie słyszałem ostatnio.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no w orange tez można w sumie mieć taki numer tylko że trzeba posiedzieć trochę, bo jak mają około 3500numerów na stronie to zanim się wybierze ten darmowy starter to trochę się schodzi..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teoretycznie łatwo zapamiętać każdy numer, ale w praktyce to różnie wychodzi. Mam dobrą pamięć i pamiętam nawet numery sprzed kilkunastu lat- nawet, jeśli nie do końca pamiętam do kogo ten numer należał Cyferki to moja specjalność. Ale moja K pamięta numery tylko dzięki opcji zapamiętywania w książce telefonicznej. Z numerami duostarterowymi na szczęście nie ma problemu, bo mamy praktycznie takie same Tak Taki. Warto posiedzieć i znaleźć jak najprostszą kompilację cyfr, a nawet zainwestować w taki srebrny lub złoty numer.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak dla mnie płacenie za złoty numer nie ma sensu. Owszem sprawdza się to , ale w przypadku firm, które stawiają przy trasach swoje reklamy i chcą, aby numer telefonu można było szybko zapamiętać. A w życiu? Każdy numer zapamiętuje się szybciej lub później, bez wyjątku jaki jest jego format.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam podobne zdanie . Ale jak masz złoty nr to inni mogą łatwiej zapamiętać . Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie poza reklamą i nr firmowymi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak pisałem- są ludzie, którzy mają problemy z zapamiętywaniem numerów. Złoty numer jest zdecydowanie łatwiejszy do zapamiętania. Jasne, że znacznie większe znaczenie złoty numer może mieć w segmencie biznesowym. Na stronie ery złote startery TT są licytowane, więc w segmencie indywidualnym też się przydają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bardziej dla lansu chyba, bo numerów nie trzeba przecież zapamiętywać, od tego jest książka telefoniczna;P No, chyba, że ktoś telefon zgubi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja pamiętam tylko swój numer i numer mojego chłopaka reszty nie mam potrzeby…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O tym też mówię, ten złoty numer to raczej chwyt reklamowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a kojarzycie coś takiego jak populacja.pl??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A że tak spytam, co to ma do rzeczy? I konkretnie co to daje poza zbieraniem ludzi w jednym miejscu jak każdy portal społecznościowy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      vian to zdaje się portal orange jest… tak jak lowalowa heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie przepadam za takimi portalami społecznościowymi sieci, gadu-gadu, itd. Wystarczy jak są 2 duże:grono i naszaklasa. Po co zakładać tego typu rzeczy? Może ja o czymś nie wiem, jeśli coś daje uczestnictwo na takim forum orange to chętnie się dowiem. Dziś zauważyłem, że już nie ma programu Profit w orange, a ja miałbym za darmo doładowanie za punkty . Zamienili na program Payback

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      taki portal daje łatwy dostęp do zniżek w prepaidzie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="vian":1m6fw8my]Dziś zauważyłem, że już nie ma programu Profit w orange, a ja miałbym za darmo doładowanie za punkty . Zamienili na program Payback [/quote:1m6fw8my]

      W połowie sierpnia pojawiły się informacje, że program Profit zostaje zlikwidowany i jeszcze we wrześniu można było wymienić punkty. Zlikwidowali z dnia na dzień, więc pograli trochę nie fair. Było o tym w innym wątku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A w Paybacku można o wymianie punktów na usługi zapomnieć:/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gorzej jak już się nie ma punktów, bo nie interesowałem się przez lipiec,sierpień i wrzesień tym tematem . Orange zagrało nie fair i to nie ulega wątpliwości.

      [quote="serekOMO":3zuwysmz]taki portal daje łatwy dostęp do zniżek w prepaidzie…[/quote:3zuwysmz]
      Jakich zniżek? Tzn jest coś poza tym co mają napisane na orange.pl?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      vian wiesz np. heyah poza lowalowa ma klub heyah i tam jak się jest zapisanym to przy doładowaniu dostaje się 10% gratis

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Vian są informacje na stronie orange.pl i na payback.pl… Szkoda tylko że znizki na freedom juz nie mozna wyłapać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Możesz dać linka? Nic nie widzę, coś chyba ze mną nie tak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tego co widzę to klienci wciąż są delikatnie mówiąc wkurzeni na Orange za profita. Śmieszny był fakt, iż ci którzy chcieli wymienić punty na nagrody nie zawsze mogli to zrobić bo… brakowało nagród W Payback można punkty chyba wymieniać na doładowania konta, prawda?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Owszem są wkurzeni . A w proficie także można było zamienić punkty na doładowania, chyba 600pkt to było 25zł na konto

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zypolek, gdzie znalazłeś taką informację? Ja widzę tylko nagrody rzeczowe…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mi już się odechciało zbierać punkty od nowa, o ile na abonamencie można za wiele rzeczy zdobyć ich trochę, to w prepaidzie nie ma takich możliwości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":3jxvhh1w]Z tego co widzę to klienci wciąż są delikatnie mówiąc wkurzeni na Orange za profita. Śmieszny był fakt, iż ci którzy chcieli wymienić punty na nagrody nie zawsze mogli to zrobić bo… brakowało nagród [/quote:3jxvhh1w]
      nic dziwnego skoro wszyscy naraz wzięli się za wymienianie punktów na nagrody…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      @vian – pytałeś jakiś czas temu. na populacji masz możliwosc uruchomienia ty i 3 taniej niz przez smsa….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Skoro poinformowali użytkowników miesiąc przed zakończeniem programu to mogli się spodziewać, że ludzie masowo zaczną wymieniać punkty na nagrody.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="properen":1lwintrx]@vian – pytałeś jakiś czas temu. na populacji masz możliwosc uruchomienia ty i 3 taniej niz przez smsa….[/quote:1lwintrx]
      Dzięki za info, nie używam tej opcji-miałem multipopa, ale od kiedy mam coś na koncie promocyjnym to włączam tylko pakiet sms po grosz . Jakby inne pakiety były tańsze to chętnie odwiedzę tą populację

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca mogli, ale może to im wcale nie było na rękę, żeby skombinować więcej nagród do wydania…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mogli też przenieść punkty z jednego konta na nowe z odpowiednim przelicznikiem. Tak swoją drogą to dziś mi przyszedł mms z reklamą tego serwisu populacja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Populacja jest tylko dla użytkowników taryfy POP?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A co to za serwis ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bruno chyba nie, w każdym razie przy rejestracji jest opcja, żeby nie wpisywać nr telefonu… do końca się nie rejestrowałam więc pewności nie mam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z tego co mi się wydawało to z populacji może skorzystać każdy. Nie tylko user POPa – z tym że właściciele popów mają tam jakieś zniżki…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, mi też wydaje się, że to jest dla każdego. Dziś znów dostałem mmsa w tej sprawie…coś tam o Miśku Koterskim i populacji. Nie wiem czy oni mi codziennie będą zawalać skrzynkę tym serwisem? A czytałem też coś, że dostęp przez WAP do tej populacji jest darmowy, sprawdzał ktoś?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A są jakieś profity z tej populacji?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca gdzieś czytałam, że można coś tam taniej aktywować, ale nie pamiętam dokładnie co.
      vian – Misiek Koterski jest osobą, która raczej zniechęca do korzystania z takiego portalu to tak, jakby reklamowali go Jolą Rutowicz nie znoszę gościa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja tam nic do niego nie mam, ale sama osoba mnie nie przekonuje to korzystania z portalu populacja . Jeśli ktoś wie co dokładniej można tam włączyć to chętnie wysłucham…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z tego co zauważyłem to na pewno taniej można uruchomić Ty i 3, popzonę, popgadane, multipopa i grosz za sms….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ile taniej? . Tzn nie płacimy tylko 20gr za tego pierwszego smsa, którym włączamy usługę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cytując: "Koszt miesięcznej aktywacji to 6 zł brutto, a zakup usługi na http://www.populacja.pl to 4 zł brutto." tam 2 złote mniej ale zawsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie no, dla użytkowników popa to fajna obniżka… ja korzystam z 10% gratis w klubie heyah więc też mnie wiele rzeczy taniej wychodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ta populacja to społecznościówka z możliwościami obniżenia kosztów? Coś na wzór portalu stworzonego przez Heyah?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek, a w lowalowa też obniżają koszty?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie wiem jak było z tą stronka heyah, ale populacja z tego co widzę zyskuje zwolenników, w sumie kto by nie chciał taniej mieć nie??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wow 2zł taniej na takiej kwocie to dużo . Autentycznie jak będzie mi się kończył pakiet sms po groszu to rejestruje się na tej populacji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomysł mieli fajny, musicie przyznać… bo w ogólnym rozrachunku 2 zł to nic, ale zyskanie ich tylko przez samo zarejestrowanie to juz duży pozytyw

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja nie wiem czy tylko za zarejestrowanie…niech się wypowie ktoś, kto jest już na tej populacji. Jeśli trzeba coś tam robić, itd to może nie jest to warte zachodu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja byłem na tej populacji, jest specjalna zakładka dla użytkowników gdzie można taniej aktywować usługi. To samo co na stronie głównej orange tyko koszty pakietów mniejsze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli jedyna sprawa to zarejestrowanie, tak?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niestety z tego co widzę, to serwis jest tylko dla użytkowników POPa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chyba dla wszystkich co korzystają z orange.pl, tzn jak masz konto na str orange to nie musisz rejestrować się na populacji. Tylko jest taki mały problem, wspomniane wyżej pakiety, wcale nie kosztują 4zł zamiast 6zł…np w tej chwili jest promocja tylko na "Ty i 3", reszta w normalnych cenach . Ktoś wie co ile to się zmienia?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No niby mogę się zalogować używając nazwy użytkownika z orange.pl, ale czy z tych pakietów też mogę korzystać? Nie chcę akceptować regulaminu nie mając pewności, bo boję się, że mnóstwo spamu zacznie przychodzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja zaakceptowałem i jak na razie spamu nie ma . Pakiety tylko w promocji kosztują 4zł, w dalszym ciągu nie wiem na jakiej zasadzie ustalają na co w danym dniu/chwili jest ta zniżka. Czy ktoś wie co ile to się zmienia?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja też jestem ciekawy, ale tak jak mówiłem, sam pomysł mi się podoba… ale czy jako serwis społecznościowy ma to przyszłość??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiesz, klub heyah jest niby dość popularny nie wiem jak to będzie z lowalowa, ale na aktywność w klubie nie można narzekać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      oznacza to iż istnieje w polskim internecie zapotrzebowanie na takie serwisy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może nie tyle zapotrzebowanie co konieczność . Jak możesz coś dostać taniej to wiadomo, że poświęcisz chwilę i się zarejestrujesz? Ktoś korzystał przez WAP z tej populacji? Czy nie pobierają [b:s0235q53]żadnych [/b:s0235q53]opłat?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dobre jest to że wystarczy się zarejestrować i juz masz dostęp do promocji… a co do opłat za wap to nie wiem

      EDIT:
      (sprawdziłem – za darmo i loguje się automatycznie na konto)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja teraz nie mam czasu sprawdzić. A co można robić przez WAP-wszystko to co przez neta?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O, ale pakiety są tylko do prepaidów. Dla abonamentu nic nie ma niestety:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie oszukujmy się – przecież to portal dla użytkowników popa jest…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ktoś pisał, że tylko, więc prostuję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ktoś pisał, że nie tylko ,więc prostuję.*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prawda jest taka – jako portal jest dla każdego – jako zniżki – tylko dla userów popa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a tak z innej beczki, wiecie moze czy te promocje tam bedą sie zmieniały??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeszcze ten portal jest w fazie beta, mała funkcjonalność . Ktoś sprawdzał działanie lokalizacji znajomych? Ile to będzie kosztowało po wykorzystaniu tych 100 darmowych lokalizacji?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie mam pojęcia… a na czym polega ta usługa?? bo ja chyba ślepy jestem ale jej znaleźć nie mogę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wejdź
      http://www.populacja.pl/
      zarejestruj się i sam zobaczysz o co chodzi. Doczytałem, że co miesiąc jest 100 darmowych lokalizacji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Vian – ja tam byłem, wielokrotnie tylko że o tej lokalizacji się nie doczytałem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jest lokalizacja, tylko 2 osoba musi się na to zgodzić . Fajnie, że nic się za 100 takich nie płaci, bo normalnie w orange kosztuje taki bajer ponad 1zł/szt!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A na czym polegają te lokalizacje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Lokalizuje telefon osoby, która się na to zgodzi. Nie wiem na ile jest to dokładne i jak podaje wynik, ale brzmi ciekawie. Chętnie dowiem się jeśli ktoś tego używał w jakiej formie jest info

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja to jestem jeszcze ciekawy czy wszystkie te promocje które sa w popie będą dostępne przez populację, bo jak tak to była by fajna baza pakietów – wchodzisz na stronkę i wszystko w jednym miejscu jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Póki co nie ma za wiele, a taniej można włączyć tylko Ty i 3, więc trochę kicha z tą populacją

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie przesadzaj, są dostępne chyba wszystkie pakiety (poza tym najnowszym) więc nie jest zle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A jaka to różnica na populacji czy na orange.pl? Chodziło o to, żeby było taniej, a teraz masz tylko Ty i 3 w promocji i tak już jest od kilku dni. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie można aktywować za 4zł pakiet 600smsów albo multipopa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie sądzę, żeby kiedykolwiek można było taniej zamówić pakiet. Usługa Ty i 3 tak naprawdę wychodzi korzystnie dla operatora: i tak płacisz za aktywację, gadasz po niskich stawkach z maks 3ma numerami, a do reszty w sieci po stawkach podstawowych. Bo Ty i 3 nie łączy się z pakietami minutowymi. W Tak Taku można dostać 10% ekstra za doładowanie przez stronę ery, więc jeśli ładuje się kwotą 50zł raz na 3 miesiące, to ekstra kasa jest porównywalna z tą, zaoszczędzoną przy korzystaniu z populacji. W TT też jest opcja tańszych rozmów z trzema numerami, ale Numerki za Grosze można łączyć z usługami obniżającycmi koszty połączeń do wszystkich w sieci, czyli z pakietami minutowymi i Godziną za Grosze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To tylko tak naciągają ludzi, żeby pozakładać konta na populacji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale tak szczerze powiedziawszy to po co im jakas duża ilość kont na tym serwisie? moim zdaniem nie jest ta jakieś ważne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To jest reklama, dzięki dużej ilości ludzi na populacji, będzie znacznie więcej słychać o orange, itd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ja wiem..Może nie tyle sama reklama , co próba stworzenia społeczności opartej na użytkownikach POP- to ostatnio bardzo modna praktyka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A po co społeczność? Głównie w celu pokazania jaki ten POP jest fajny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Modna praktyka?? A poza lowalowa powstało coś tego typu? A sam mikrobloging jako taki też się prężnie rozwija.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange buduje społeczność, aby klienci bardziej utożsamiali się z operatorem i choćby dyskutowali pomiędzy sobą – Ty wiesz co mój operator to stworzył nam portal społecznościowy, raczej nikt nie zmieni przez coś takiego sieci, to jest przede wszystkim skierowane w dotychczasowych klientów – lepszy dostęp do informacji. Zapewne ludzie zarejestrują się na populacji, żeby stracić 4 zł zamiast 6 zł za włączenie usługi. Apropo Ty i 3… też mam smsy po 1 gr, w pakiecie za 6 zł, bez płacenia 6 czy 4 zł za włączenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super apropo Ty i 3: nie policzyłeś kwoty 6zł za 600smsów po 1gr, więc i tak płacisz to 6zł za smsy i jeszcze 4zł-6zł za włączenie samej usługi (zależnie czy z populacji, czy normalnie). Dla mnie jest to nieopłacalne, tak samo jak masz coś na koncie promocyjnym to nie ma sensu włączać MultiPOPa, bo wtedy najpierw zjada pakiet, a konto promocyjne pozostaje nietknięte.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Lowalowa.pl, populacja.pl, klub Heyah, grupy na Facebooku i Naszej Klasie poza osobnymi portalami- jest tego trochę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zgadza się, zypolek ze masz po 1 grosz ale to w innym pakiecie, wg mnie jeżeli mozna aktywować taki pakiet za 4pln zamiast 6pln to chyba się kalkuluje. Na pewno się na tym nie traci..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie traci się, ale nie można aktywować za 4zł niczego poza "ty i 3". Zresztą sam wejdź na tą populację i zobacz, że reszta pakietów jest w normalnych cenach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może tańsze pakiety zmieniają się co jakiś to czas, a promocja obejmuje tylko jeden z nich.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tego co wyczytałem w sieci kolejne promocje mają się pojawić wkrótce, serwis na razie się rozwija stąd pewnie na początek tylko jedna zniżka na pakiety.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie to zależy też od liczby uczestników na portalu, im większa popularność tym więcej promocji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ja wiem? wątpię, żeby liczba użytkowników miała wpływ na liczbę promocji… uznają, że skoro jedna promocja przyciągnęła tyle osób, to po co dawać więcej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      widzieliście może tą nową promocję biznesową o orange??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie,a na czym polega?

Viewing 318 reply threads
Reply To: ORANGE – opinie
Your information: