Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Orange obniża stawki WLR o 25 proc.

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange zaproponował obniżkę stawki WLR, czyli Wholesale Line Rental (wynosi 20,05 zł netto) o 25 proc., ale na takich zasadach, które promują walkę o utrzymanie klientów. Chodzi o to by abonenci mieli atrakcyjniejszą ofertę i nie rezygnowali z linii stacjonarnych. Na koniec II kwartału br. w sieci Orange miał 933 tys. linii WLR.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange obniża stawki WLR o 25 proc.

    • KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

      Dobrze by było, gdyby zrobili to samo z opłatą za utrzymanie łącza bo to granda w biały dzień.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Stacjonarne już nic nie uratuje. Może firmy jeszcze potrzebują, ale zwykły użytkownik zwróci się w kierunku mobilnym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ….Oj Panowie, jakże się mylicie – stacjonarne mają się dobrze, a nawet się rozwijają… spójrzcie na statystyki sieci kablowych – to tam przybywa nowych klientów i oferowane coraz lepsze taryfy, a komórki? Pokażcie przykład operatora GSM, który za 35,-zł lub 39,-zł da Wam „no limit” na stacjonarne w Polsce, UE, USA, Kanadzie, Australii, N.Z. oraz na komórki w Polsce, USA, Kanadzie, a do tego aparat „Dect” i kupę darmowych usług i funkcji z bilingiem włącznie! Poza tym jak „zdechnie” choćby jeden tylko magistralowy BTS, to kicha – jesteście odcięci od świata, a ja na Voip’ie jadę „no problem” a z funkcją „HD Voice” mam w telefonie niemalże HI-FI . I jeszcze aspekt zdrowotny: ja po 10 godzinach rozmowy non-stop, mam jedynie spoconą dłoń, a Wam po takim czasie w mózgach robi się tkankowy, termiczny kisiel…. Wystarczy badanie głowy kamerą termowizyjną…. Pozdrawiam,

Viewing 3 reply threads
Reply To: Orange obniża stawki WLR o 25 proc.
Your information: