Start Forum Operatorzy Internet mobilny Orange na kartę – Elastyczny Pakiet Internetowy

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange wprowadził Elastyczny Pakiet Internetowy, w ramach którego abonent oferty Orange na kartę sam decyduje, jak długo chcesz korzystać z nielimitowanego transferu danych. Pakiet jest ważny tyle dni, ile złotówek zdecyduje się przeznaczyć na jej zakup.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange na kartę – Elastyczny Pakiet Internetowy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Trochę to skomplikowane. A wystarczy uruchomić tylko pakiet no limit i spko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Już mogliby sobie odpuścić koszt SMS-a.
      Albo chociaż podać jego cenę.
      Teraz trzeba przedzierać się poprzez zakręcony zapewne cennik.
      Nie ufam i nie skorzystam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Elastyczny? i ta elastyczność to to że płaci się 30zł i po miesiącu niewykorzystane GB przejadą? w T mobile dostaje w promocji 10 GB tylko za doładowanie konta, a 25zł zostaję. Jak dla mnie ta promocja nie ma szans z tym co jest już na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niby „elastyczne”, a jednak ważne określoną ilość dni bez możliwości przedłużenia ważności GB lub zmiany na inny np. większy. Więc to nie jest elastyczne ale sztywne reguły. No i oczywiście nie można dokupić kolejnego pakietu w trakcie kiedy korzysta się już z jakiegoś pakietu. A nawet jak skończy nam się pakiet to też nie można kupić nowego pakietu, bo nie minął okres ważności pakietu i musimy korzystać ze złotówek na kocie głównym. Dopiero jak skończą nam się złotówki na koncie to można kupić nowy pakiet. Tak jest zapisane w regulaminie. W dodatku jest lejek o czym zabrakło w artykule i trzeba go wyłączyć wysyłając SMS. Czytajcie regulamin, który jest tak pokrętnie napisany, że nie wiadomo o co chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      skuwys..w zależności od tego ile masz na koncie podsuwają Ci taka ofertę esemesem i jak klikniesz OK bez wysyłania esemesa to masz aktywowana usługę i po kasie… radze ostrzec starszych użytkowników, którzy potrzebują tylko doładowania do rozmów, bo to złodziejstwo i sku..synstwo ze strony orange, a potem trzeba wyłączyć esemesem ta usługę tego internetu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szkoda że w tych ofertach jest 1Gb/1zł na 1 dzień.
      Trochę to moim zdaniem za drogo i oczywiście część pakietu przepada.
      Moim zdaniem najlepszy pakiet byłby np. 5gb za 15 zł na 30 dni(bez lejka). Jak na możliwości Orange chyba da się to zrobić 😀
      Pozdrawiam :
      Grzegorz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie rozumie dzis poszło mi 10zł i nie mam internetu ,dwa razy i przyszli smsy ze usluga nie została wlączona z powodu brak środkuw na koncie przecież było naładowane i wzieli mi kase i mam puste konto .

Viewing 7 reply threads
Reply To: Orange na kartę – Elastyczny Pakiet Internetowy
Your information: