Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Orange – mamy ponad 100 tys. kilometrów sieci światłowodowej

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Piotr Jaworski, dyrektor wykonawczy ds. zarządzania siecią Orange Polska, dla telko.in ujawnił, ze Orange Polska ma ponad 100 tys. kilometrów sieci światłowodowej. Wartość podana w wywiadzie to tak zwana „długość optyczna” – określana dzięki specjalnym testom, a więc najbardziej miarodajna.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange – mamy ponad 100 tys. kilometrów sieci światłowodowej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Co z tego niech podadza jaki procent klientow kozysta i jaki jest w zasiegu swiatlowodu. Nie w formie jeden punk w miescie dostepna cala populacja miasta i okoliczne wsie ale ilu uzytkownikow zamawiajac ma mozliwosc swiadczenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @gosciu dokładnie, skad mam wiedziec czy bedzie to dzialac u mnie? orange jak zwykle gada o swoich zasiegach, ale nie umie podac konkretow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Marketingowa ściema.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zapraszam Orange po odbiór kabli z mojego ogródka, mogę Wam pożyczyć szpadle i łopaty. Ciekawe kiedy ktoś się weźmie za te pozostałości po monopoliście:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ludzie dajcie sobie siana z tym ich światłowodem.To bujda na resorach. Cena wyższa od zwykłej kablówki od 15-30 %, szybkości takie same tylko opóźnienia niższe (oczywiście tak twierdzi babka na infolinii-nie ma tego w umowie).A dla mnie najważniejsza rzecz, czyli asymetria-jest taka sama jak w kablówce 10:1. Powiedziałem papa dla orange światłowód.Na prawdę odpuśćcie sobie. To nie jest warte funta kłaków.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przeprowadzalam się I prosiłam O przeniesienie numeru i Neostrady.Nie opłacało się kopać im 100 metrów. A będą tu opowiadać bajki o swiatlowodach.
      Kłamstwa i nic więcej.A byłam ich klientką od 15 la

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Sam mam O Światłowód – używam i działa znakomicie. Ok, w O jest burdel i komuna, ale ta usługa jest naprawdę niezła. Na tle innych kablówek pingi rzędu 2-3 ms to rewelacja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam Światłowód jakieś 10 dni. Masakra jakaś, codziennie awarie i zaniki sygnałów. Nikt nic nie wie i nie potrafią wskazać przyczyny problemów. Pomoc techników do bani.

      Dobrze że bezpłatnie mogę z całej umowy zrezygnować 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      I co z tego skoro u mnie neo to 1M. Już dawno z Orange zrezygnowałem na rzecz LTE innego operatora

Viewing 9 reply threads
Reply To: Orange – mamy ponad 100 tys. kilometrów sieci światłowodowej
Your information: