Jesteś tutaj:---Operatorzy zwiększają radykalnie zasięg usługi Fotokody
Operatorzy zwiększają radykalnie zasięg usługi Fotokody2008-10-29T14:38:16+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Operatorzy zwiększają radykalnie zasięg usługi Fotokody

Viewing 13 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Aktulanie operatorzy pokrywają usługą Fotokody już blisko 20% dla całej ok. 40-stu milionowej bazy (Orange, Era, Plus, Play). Jednakże, aby umożliwić pozostałym użytkownikom posługiwanie się fotokodami wprowadzają od dzisiejszego dnia możliwość ręcznego wpisania numeru znajdującego się pod kodem w polu specjalnego formularza.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

  • gm
   Participant
   Liczba postów: 8

   Muszę napisać, że wysłałem komendę pod numer 8085, dostałem link i podczas próby łączenia się że stroną, rozpoznaje mój model telefonu i nie ściąga tej aplikacji.

  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   jak masz ustawiony telefon na ściąganie aplikacji za

   pomocą internet czy WAP/GPRS? Z tego co się orientuję

   musi być WAP/GPRS. Czasem złe ustawienia telefonu

   powodują to, że nie można ściagnąć aplikacji.

   Pozdrawiam Andrzej

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Ogólnie muszę przyznać, że na K850i aplikacja Fotokody to pomyłka. Jeżeli już aplikacja zarządza aparatem fotograficznym, to niech będzie możliwość ustawienia ostrości, AF, trybu makro… zrobienie zdjęcia przy standardowych ustawieniach kończy się errorem… Do poprawki!

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Dokładnie ten sam problem jest na starszym SE K750… Jeśli nie są w stanie zrobić porządnej obsługi aparatu, to niech przynajmniej będzie możliwość wczytania zdjęcia zrobionego wcześniej, bez pomocy programu.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   SE 750 czy 800 to przeiez stare rupiele – nie można oczekiwać, że dość wymgająca aplikacja (analiza foto lub video) będzie na czymś takim działaćrewelacyjnie. To tak jakbyś oczekiwał, że AutCad v14 będzie śmigać na kompiez Pentium 100 mhz i 128 mb ram :-). Ja mam nokię N70, czyli aparat sprezed 2 lat i śmmiga na fotokodach.

  • Wolverine
   Member
   Liczba postów: 37

   Nie znam się na Nokiach (zwłaszcza tak wypasionych kombajnach, jak Twój), ale N70 chyba nie ma AF? Popraw mnie, jeżli się mylę.

   Mylisz się ze swoim porównianiem, bowiem nawet na starsze modele telefonów są inne aplikacje, które świetnie radzą sobie z fotokodami- wystarczy wymienić czytnik kodów Kaywa. Cały problem tkwi w aplikacji przygotowanej dla Polskich operatorów- to nie telefony są za słabe, tylko program!

   Poza tym, od kiedy K850i jest starym rupieciem!? Kto jak kto, ale posiadacz N70 nie powinien wyciągać takich wniosków 😀

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   sporo masz racji, ale nie do końca, fotokody to to co oferują polscy operatorzy, czyli zmutowane datamatrix, a nazywanie qr-codów fotokodami to grube nadużycie, czytniki kaywa nie będą czytać polskich fotokodów

  • Wolverine
   Member
   Liczba postów: 37

   Nie zaprzeczam. Kaywe podałem jako przykład aplikacji o podobnym zastosowaniu (chcociaż opartej na innym kodzie) działającej na starszych telefonach. Wydaje mi się, że skoro polscy operatorzy wspólnymi siłami wydali jedną aplikację, to już mogliby się postarać aby ona zwyczajnie działała! Czy ja oczekuję tak wiele? W dodatku widziałem, że jest reklamowana na SE K850i, na którym nie działa prawidłowo- to już jest zupełny bezsens!

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   reklamowany jest sam SE K850i? czy fotokody razem z SE K850i? w której sieci?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Witam, właśnie po kolejnej (ok 10-tej) próbie udało mi sie sciągnąc tę aplikację i co? wielkie rozczarowanie. Nie dość, że podczas sciągania co chwile mnie rozłączało i musiałem operacje zaczynać od nowa to na dodatek program nie jest w stanie odczytać żadnego kodu. Czuję sie nabity w butelkę jak zwykle zresztą przez naszych kochanych operatorów (w moim przypadku era). Miałem dobry zwyczaj wykasowywania wszelkich ich promocyjnych smsów, czy mmsów, aż tu nagle mnie pokusiło 🙁 Nigdy więcej!!! Nie polecam, przynajmniej na SE k750i. Ps. Szkoda, że wcześniej niepoczytałem sobie tych opini 🙁

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Polecam i-nigma rewelacyjny program po polączeniu ze strona load sam rozpoznaje telefon. Laczenie poprzez Internet/GPRS ale chyba to wiadomo 😉

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Uwaga!!!

   nr 8085 albo nie odpowiada albo nie rozpoznaje fona nie dajcie sie nabijac w butelke!!!!!

Viewing 13 reply threads
Reply To: Operatorzy zwiększają radykalnie zasięg usługi Fotokody
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile