Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Operatorzy zdejmują simlocki ze swoich telefonów

Viewing 16 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W niektórych krajach abonenci nie muszą martwić się o simlocki. Od tego tygodnia także polscy operatorzy dają klientom pełne pole do manewru, nawet jeśli aparat ma logo operatora. Po Plusie i Erze także Play i Orange informuje o uwolnieniu telefonów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      To zapowiada się ciekawie. Może będzie więcej telefonów Dual Sim w ofertach opów, jak już zrezygnują z simlocków

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      No i PTC wywołała rewolucję 🙂

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Ale pewnie właściciele komisów zadowoleni nie są 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      A moze ktos podzili sie informacja które telefony z play nie maja simlocka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Ja w wakacje wziąłem 6500 classic w playu bez sima juz byla ale teraz jej juz nie maja ”ksazaljeniu ”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      hehe dokladnie PTC zrobilo rewolucje, tylko czekac az inne opy pojda w ich saldy albo i nie hehehe. Dobra wracajac jeszcze do blokad to w Erze po uplywie umowy mozna bylo za darmo zdjec sobie blokade sim takze kolejny plus ale widze teraz juz beda odblokowane, ladnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Ciekawe, czy Nokia 3120 Classic sprzedawana w sieci Play w promocji Telefon na deser miała simlocka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      TAK NOKIA 3120 MIALA SIM-LOCKA A KUPILEM 2 SZT

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Po1regulamin.z tym zejdzie.po2praktyka tzw mozliwosci techniczne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Po1regulamin.z tym zejdzie.po2praktyka tzw mozliwosci techniczne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Niech tak nie robia zabieraja mi prace dranie! Zainwestowalem kupe kasy w kable, boxy, dongle a teraz co wszystko do smieci ? [ cry ] Mialem dostac dotacje z UE, pozwe ich do sadu !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Warszawiacy kupują bilety telefonem komórkowym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Dla mnie juz dawno bylo to dziwne ze zakladaja blokady na telefony, nie wiadomo po co jak i tak przeciez osoba bioraca abonament podpisuje umowe to jaka to roznica czy telefon bedzie mial simlocka czy nie i tak ta osoba musi placic ten abonament nie zaleznie czy uzywa tego czy innego telefonu a i przeciez same sieci przeciec mowia ze nie zalezy im co abonent zrobi z telefonem bo liczy sie tylko umowa wiec simlocki nei powinny nigdy byc zakladane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Również nie widzę sensu w zakładaniu blokad sim. Era faktycznie wywołała rewolucje i mam nadzieję, ze przyjdą kolejne, konkretne info w tej sprawie od innych operatorów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      timek myślę, że chodziło trochę o to, żeby ktoś nie brał najniższego abonamentu ze względu na telefon jesli w rzeczywistości wydaje na telefony duzo więcej tylko…w innej sieci. Ale uważam, że Era zrobiła duży krok i oby tylko tak dalej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      a ja jestem zaskoczony biernością reszty operatorów. byłem pewien że skoro era tak odważnie zapoczątkowała nową epokę w telekomunikacji to inni szybciutko pójdą jej śladem. a tu grobowa cisza, są co prawda nowe promocje ale to nic powalającego na kolana. a era nie dość że zdjęli blokady to promocje też niezłe dają. szacun

Viewing 16 reply threads
Reply To: Operatorzy zdejmują simlocki ze swoich telefonów
Your information: