Start Forum Sprzęt HTC One M9 przegrzewa się? 55 stopni na obudowie w benchmarku GFXBench

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Wygląda na to, że informacje o problemach z przegrzewającym się chipsetem Snapdragon 810 nie były zwykłą plotką. Układ ten znalazł się w smartfonie HTC One M9, którego obudowa po przepowadzeniu benchmarku GFXBench rozgrzała się aż do 55,4 stopnia Celsjusza.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: One M9 przegrzewa się? 55 stopni na obudowie w benchmarku GFXBench

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Kiedy nasi kochani producenci w pogoni za zyskiem zauważą w tym wszystkim klienta? 5S, którego aktualnie używam po ok 10 minutach gry np. w Rival Knights potrafił się rozgrzać do takiej temperatury, że musiałem go po prostu odkładać na bok bo dało się go komfortowo trzymać tylko końcami palców za brzegi obudowy – podobne doznania mieli znajomi z tym modelem i tym samym tytułem. Więc PYTAM – naprawdę potrzebujemy TAK WYDAJNEGO sprzętu, z którego nie da się tak naprawdę skorzystać? Dla porównania 3GS był ZUPEŁNIE ZIMNY – 4S maksymalnie – trochę ciepły…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ktoś puścił bzdurę . Około rok temu przed zakupem m8 jak czytałem opinie też pisali że się mocno grzeje. Jakoś tego nigdy nie odczułem na HTC one m8 przez ten rok użytkownika. Grzał to się Galaxy s4 nawet w czasie spoczynku w kieszeni odczuwałem mocny dyskomfort.

Viewing 2 reply threads
Reply To: One M9 przegrzewa się? 55 stopni na obudowie w benchmarku GFXBench
Your information: