Start Forum Inne Telix.pl Odpowiedź Samsunga na iPoda Shuffle

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Samsung wchodzi na rynek z mini odtwarzaczem MP3 – S Pebble Music Player. Przenośne urządzenie od Koreańczyków jest często zestawiane z produktem firmy Apple – iPod Shuffle. Co wiemy o parametrach i cenie produktu?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Odpowiedź Samsunga na iPoda Shuffle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      „Niewątpliwą zaletą produktu jest możliwość podłączenia do niego standardowych słuchawek typu JACK 3,5 mm.” – heheheh to tak jakby napisać że niewątpliwą zaletą telewizora jest posiadanie ekranu 😉

    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      No ok, nie wiem czemu ale byłem przekonany, że standardem w tego typu urządzeniach jest wejście 2,5mm. Z tego co widzę większość nawet tak maleńkich odtwarzaczy ma 3,5mm wtyk. No cóż… porównanie z telewizorem całkiem trafne. 😀 Dobra, poprawiłem to zdanie.

    • Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

      4GB to stanowczo za mało.

    • PLANET
      Member
      Liczba postów: 288

      Zalamka, ten produkt byl prezentowany wraz z S3 w … maju! 4 GB na FLAC ? 😀 Dobre! Tak czy owak, jest dosc fajny, a dla userow S3 i Note 2 bedzie mial jeszcze jedna fajna funkcje, mianowicie – mozna go podpiac do telefonu i przeslac muzyke bez uzycia komputera. Naladowac CHYBA tez. Kiedys bedzie to samo dzialalo, ale z pomoca NFC + WiFi Direct albo kolejnej ewolucji BT 🙂

    • PLANET
      Member
      Liczba postów: 288

      Natomiast jesli chwile pomyslec, to jest naprawde.. niepraktyczny. Popatrzcie tylko na przyciski – OLEDowe? Nawet, jesli nie, to i tak nie sa wypukle i latwo znajdowalne (albo wymaga to przyzwyczajenia). Podczas biegania – nonsens (szczegolnie brak ekranu nie pomaga w znalezieniu wlasciwego tracka, nawet nie szukajac daleko).

Viewing 5 reply threads
Reply To: Odpowiedź Samsunga na iPoda Shuffle
Your information: