Start Forum Sprzęt Sony Obejrzyj film z projekcji dancing fingers i wygraj!

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tańczące palce w Poznaniu i Warszawie!
      Obejrzyj film z projekcji dancing fingers na ulicach tych miast i wygraj Sony Ericsson X10 mini!!!
      tylko musisz odpowiedzieć na pytania konkursowe na stronie:http://www.facebook.com/SonyEricssonPoland
      film:

      Powodzenia:)

    • alicka
      Member
      Liczba postów: 9

      cześć. akurat wczoraj spróbowałam odpowiedzieć na pytanie tylko szkoda że nie ja byłam pierwsza ale cóż jeszcze mam szans bo jak dobrze wiem na trzy pytanie trzeba odpowiedzieć dobrze i potem mogę wygrać X10 mini albo headset. Ale bardziej cieszyłabym się jak wygrałabym ten telefon. I teraz mam pytanie, a czego różni się X10 mini od X10 mini pro bo tego nie za bardzo rozumiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Siema!

      konkurs zaczął się w poniedziałek, ale nic nie jest jeszcze stracony, ponieważ gdy ty będziesz pierwszą osobą, która prawidłowo odpowie w komentarzach na ostatnie pytanie konkursowe i dodatkowo odpowiedziesz prawidłowo przynajmniej na trzy wcześniejsze pytania konkursowe , możesz spokojnie wygrać!
      powodzenia:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      taak jest:) czy w weekend też będą pytania?? bo kiedyś czytałem że nie będą, ale nie wiem czy to prawda… bo ja bardzo się staram wygrać tę komórkę, albo przynajmniej headset 😀
      dzięki za odpowiedź i miłego dnia życzę:)

    • Elalala
      Member
      Liczba postów: 6

      Hej Manko:) dobrze, ze jestes 😉
      ja tez chciałam zapytac, ale cóz.. warto przeczytac wszystkie informacie;):P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hej! jak myślicie, czy nie jest jeszcze późno dołączyć dzisiaj do gry??? bo niestety te informacje dosyć późno dotarły do mnie 🙁 ale ja też chcę posiadać taki fajny malutki telefon 🙂

      pozdro wszystkim 😎

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a co myślicie, czy ja też mogę jeszcze dołączyć do konkursu? ponieważ jutro to już ostatni dzień 🙁
      chyba kolejnym razem będzie szybsza…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie ma sprawy, jestem pewna, że nie musisz tak długo czekać, SE często organizuje konkursy, dlatego myślę, że masz jeszcze szansę, aby wygrać coś w przyszłości 🙂

    • herolda
      Member
      Liczba postów: 6

      ja też nie boję się, na pewno będzie jeszcze jakiś konkurs w przyszłości 🙂 Sony Ericsson zawsze wymyśli coś bardzo nowoczesne i interesujące zadanie do konkursu 🙂

Viewing 8 reply threads
Reply To: Obejrzyj film z projekcji dancing fingers i wygraj!
Your information: