Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Nowy telefon dla starszych myPhone 1040 senior

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, polski producent pod nazwą SimpleLife wprowadza całą linię przyjaznych telefonów do… dzwonienia. Nowym przedstawicielem jest myPhone 1040 senior – dostępny za 249 złotych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mega plus za wygląd telefonu, który przypomina telefon stacjonarny. Obok wysokiej jakości dolożyli wygląd stacjonarki i raczej powinno to "pofrunąć" na naszym rynku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No moja babcia powiedziała, że może mieć tel kom na kartę, jednak myPhone 1050 był dla niej ciut za mały, a innych firm jakością odbiegały, więc nie kupiłem. Ale z tego co widze ta komórkowa "stacjonarka" na pewo będzie jej w ręce leżała dobrze. Czego to ludzie nie wymyslą;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no tak, 1040 jest świetną alternatywą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      już nawet wg. znawców jak już będzie dostepny w sklepach na szeroką skale to ma być w czołówce sprzedawanych senior phonów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No jeśli dystrybucja w polskich skepach wzrośnie, to na pewno będzie rewalacją. Narazie przy tej liczbie sklepów, w których jest obecny zdobywa pozycję, aż strach pomyslec jakby dystrybucja byla wszedzie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niby jest podobny do Maxcoma ale ma inaczej klawisze z tego co widze porównując i klawisz SOS- a to duża przewaga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wiazualnie podobny troche – zgadza się. Ale jakościowo przewyższa Maxcoma

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo duża różnica w jakości materiałów i wykonaniu. Maxcom widac, ze chcial miec cos na podobnym poziomie co myPhone jednak nie do końca udało się;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a wg Was, dlaczego maxcomowi nie udało się?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      bo nie zachwycał ceną, bo brakowało reklamy- z jedny modelem rynku się nie zwojuje. MyPhone dobrze sobie poczyna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No jednym modelem ciężko. Mi się wydaje, że przyczynę trzeba upatrywać w słabszej jakośći

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jednym modelem nie można zbudować wizerunku marki i na nic dobre opinie i reklama wtedy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      kupilem mamie my phona i sie rozczarowalem– bateria sie rozladowuje doslownie na oczach.jaki powod ? jeszcze nie wiem ale dano mi w punkcie 2 baterie nowa a ta po 10 minutach od wlozenia do telefonu znowu padla–wiec na chlopski rozum chyba cos w poborze pradu samego telefonu cosik zepsute za duzo zzera.mam nadzieje ze dzis wymieni mi sklep na nowa a jesli klopot z bateria dalej bedzie tzn ze telefon nie spelnia warunkow umowy kupnai bede zadal zwrotu pieniedzy!!

Viewing 13 reply threads
Reply To: Nowy telefon dla starszych myPhone 1040 senior
Your information: