Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › Nowy katalog telefonów Treecon z technologią dual-SIM -video
-
AutorWpisy
-
-
Nowy
katalog telefonów Treecon z technologią
dual-SIM -video
Jeżeli
potrzebujemy dwóch telefonów, już jest dostępny pierwszy w 2010 roku katalog
telefonów komórkowych polskiej firmy Treecon. W ofercie znajdują się egzemplarze
Dual-SIM dedykowane ludziom biznesu, miłośnikom Internetu, multimedialnym
maniakom i użytkownikom ceniącym elegancję i pragmatyczny design. -
Anonimowy
Gość30 marca 2010 o 09:19Liczba postów: 139060podoba mi się tylko i głównie ten t1000
aparat z zoomem, 2 karty sim, 2 baterie – fajnie wygląda ten zestaw okrągłych przycisków głównych (czy jest praktyczny to nie wiem)
niestety brak danych na temat procesora, ilości pamięci – niby na fimiku wszystko działa szybko i sprawnie ale jak bdzie w rzeczywistości ? 😉
brak 3G
ten telefonik z qwerty by też uszedł – gdyby nie słabe parametry – nie nazwałbym go telefonem biznesowym
-
Anonimowy
Gość30 marca 2010 o 13:14Liczba postów: 139060X2 faktycznie posiada androida 1.6 jednak jego opornosciowy ekran odbiega od standardow niezbednych do obslugi aplikacji. Urzadzenie ma tez nietypowa rozdzielczosc, takze wiekszosc aplikacji bedzie zle wyswietlana, poucinane ekrany. Trzeba tez sie liczyc ze zlamaniem rysika I brakiem mozliwosci dokupienia nowego. Urzadzenie nie posiada gps ani technologii 3g. Nie mniej jednak ten kierunek postepu chinskich podrobek dobrze wrozy Chinczykom
-
Anonimowy
Gość12 kwietnia 2010 o 21:35Liczba postów: 139060 -
Anonimowy
Gość15 lutego 2011 o 08:52Liczba postów: 139060
-
-
AutorWpisy