Start Forum Sprzęt PDA Nowości car audio od Peiyinga

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na sezon 2013 Peiying przygotował nowe propozycje sprzętów, dzięki którym słuchanie muzyki w samochodzie będzie jeszcze przyjemniejsze. Na rynku dostępne są już kolejne dwa modele radioodtwarzaczy oraz wielofunkcyjnych stacji multimedialnych. W bieżącym sezonie Peiying powiększył także ofertę subwooferów aktywnych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nowości car audio od Peiyinga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam PY-2H30R i działa baaaajkowo! Jak czytam o nowym bufiku to tak sobie kombinuję, że fajnie by wyglądał w moim autku. Design podoba mi się baaaardzo!!!
      Może ktoś z Was już go odsłuchiwał i mógłby parę słów napisać jak brzmienie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Słuchałem tego w sklepie. Ciekaw jestem jak będzie w znacznie mniejszej, zabudowanej przestrzeni (w aucie). Wrażenia: fajny look z nowoczesnym kształtem. Dźwięk- chodzi tu o bas, w końcu to subwoofer, a tego tu nie brakuje. Nie rzęzi, nie dudni tylko miło łechce moje ucho głęęębokim, donośnym basikiem. Zastanawiam się nad nim od czasu notek w necie i po wizycie na żywca jestem na TAK!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam Radio Peiyinga, jestem bardzo zadowolona, nagrywam ulubioną muzykę na pendrivea i długa trasa nie jest już nudna:) efekt- rewelacja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dizajn wypasiony, parametry również niczego sobie, ale same cyferki to mało aby ocenić. Dlatego pofatygowałem się do shopu i posłuchałem na żywca. Warto było.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zachęcony pozytywnymi komentarzami, udałem się do sklepu i nie zawiodłem się – brzmienie i design na bardzo wysokim poziomie! Nie zastanawiałem się długo, czy go nabyć. Najlepszy subwoofer jaki miałem do tej pory, polecam wszystkim, którzy chcą cieszyć się dobrą muzą.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Nowości car audio od Peiyinga
Your information: