Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Nowe urządzenia sieciowe Tracer

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Marka Tracer, właśnie poszerzyła ofertę o nowe produkty z gamy urządzeń sieciowych, które są równoczesnym połączeniem atutów ceny, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wydaje mi się, że za tą cenę, to bardzo dobry sprzęt. Atrakcyjny estetycznie wygląd, dobre parametry i bardzo intuicyjny interfejs. Jak na razie działa bez zarzutu. Polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Spoko, nawet fajny ten router. Zwłaszcza, że zważywszy na cenę i parametry, jest to sprzęt taki w sam raz do domowego użytku. Zwłaszcza, że tracer poprawił się ostatnio bardzo pod względem designu tych urządzeń – po prostu ładnie wyglądają w mieszkaniu, a to chyba też istotny element.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Cena jest zdecydowanie atrakcyjna i za taka kasę to jak najbardziej się można pokusić o kupno czegoś takiego. Jestem na etapie poszukiwania takiego sprzętu i raczej na pewno wybiorę Tracera.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dobrze, że tracer rozszerza swoją ofertę o urządzenia sieciowe bo użytkownicy sprzętu tej marki znajdą coś dla siebie. Cena faktycznie jest bardzo konkurencyjna co z pewnością przyciągnie grono fanów. Ciekawa jestem opinii osób, które już użytkują ten router.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Nowe urządzenia sieciowe Tracer
Your information: