Start Forum Sprzęt Apple Nowe iPhone odpowiednio zabezpieczone

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma LifeProof wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om. Produkty spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nowe iPhone odpowiednio zabezpieczone

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Dwa razy zaufałem tej firmie, pierwsze etui do iPhone4s odkształciło się po kilku miesiącach użytkowania, drugie do iPhone5 od nowości zniekształca dźwięk głosu, tak że moi rozmówcy nie mogą zrozumieć co do nich mówię. Zdecydowanie nie polecam, za taką kasę produkty bardzo słabej jakości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Na iPhone 6 – 80 $ – to chyba nie jest z gumy.

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Zawsze podziwiałem ludzi kupujących takie wynalazki – najpierw ładują wagon forsy na telefon, który z założenia ma być ładny – a potem pakują go w paskudną i drogą oprawkę, która dodatkowo często uszkadza telefon ( wystarczy, że np. pomiędzy obudowę i telefon dostanie się jakiś ostry okruch… ). Ja noszę już 3 iphonea w „skarpecie” za 15 zł i każdy z moich telefonów wygląda 10 razy lepiej od tych noszonych w super ekstra personalizowanych wynalazkach za grubą kasę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      w sumie nie takie glupie, zobacze, moze jak sie w komputroniku pojawia to przy okazji zakupow zamowie, do noszenia na co dzien to odpada, zgadzam z pierwszym komentarzem ze nie po to kupuje sie elegancki telefon aby ladowac go na co dzien w takiej etui ale na wyjazd na narty, w gory itp dla zabezpieczenia tymczasowo bdb opcja bo ekrany niestety pekaja ;/

Viewing 4 reply threads
Reply To: Nowe iPhone odpowiednio zabezpieczone
Your information: