Start Forum Sprzęt Bluetooth notiOne – dla wszystkich zabieganych i zestresowanych

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: notiOne – dla wszystkich zabieganych i zestresowanych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Jaka cena?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Bezcenne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Fajny patent, widziałem to na stronie Sferisu i tak się zastanawiałem jak to działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Mam to urządzenie i super, że coraz wiecej sie mowi o takich rozwiązaniach 🙂 no i najważniejsze: polska firma!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Ja już posiadam i to najlepszy patent jaki mogę wykorzystać dla mojej Zuzki! Wiem, że jest w szkole wtedy kiedy powinna tak być, a inne dzieciaczki zazdroszczą super breloczka 🙂 A kupowałam jak była promocja w Sferisie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      spoko gadżet, używam od miesiaca i jestem zadowolony – działa jak opisują 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Ok. Może być, ciągle coś gubię. Muszę sobie to sprawić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      używam od jakiegoś czasu, testuję i jestem zaskoczony technologią i możliwością zastosowań. jednak zauważalne są niedoróbki- znienacka aplikacja żąda pełnego logowania, bez funkcji „odzyskaj hasło” – jest to niespotykane olewactwo.
      po drugie – prawdopodobnie to ona wymusza włączanie bluetooth nawet gdy nie chcę tego robić. inna sprawa że nie uruchamia się bez niego,a przecież może mi chodzić o sprawdzenie historii a nie lokalizowanie.
      po trzecie – brak obsługi (np. sprawdzenie historii) za pomocą zwykłego komputera, choćby w przeglądarce internetowej. brak nawet dostępu do swojego konta.
      Życzę sukcesu temu produktowi, liczę na niego, ale nonszelancja producenta nieuzasadniona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Swietna sprawa, mam przy kluczach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      jest ok, fajne urządzenie

Viewing 10 reply threads
Reply To: notiOne – dla wszystkich zabieganych i zestresowanych
Your information: