Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Notebook HP Pavilion dv6 z ceną dla Kowalskiego

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Podczas, gdy media straszą wzrostem cen i nabierającą tempa inflacją, dostawcy notebooków mile zaskakują użytkowników. Projektanci HP Pavilion dv6-6030ew uznali, że laptop, który prezentuje się jak najbardziej eleganckie notebooki na rynku, wcale nie musi kosztować majątku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Notebook HP Pavilion dv6 z ceną dla Kowalskiego

    • Iomega
      Member
      Liczba postów: 367

      Jak na takie parametry cena wydaje się być dość atrakcyjna. Ciekawe jak jest z opinią na temat laptopów uzytkowników HP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Opinia na temat HP ka jest mierna ponieważ są produkowane w Polsce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      walcza z cenami i nie tylko noetbookow, widzialam gdzies, ze ceny tuszy do drukarke ostro poszly w dol, wiec zamiennikow w ogole sie juz nie oplaca kupowac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      walcza z cenami i nie tylko noetbookow, widzialam gdzies, ze ceny tuszy do drukarke ostro poszly w dol, wiec zamiennikow w ogole sie juz nie oplaca kupowac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ja właśnie zakupiłem HP dv6-6150ew w sieci „nie dla idiotów” za 2999 PLN. Długo wahałem się pomiędzy Asusami serii K i N, Samsungiem RF511 i Dellem XPS. To nie jest sprzęt charakteryzujący się szwajcarską precyzją wykonania (fani dziesiątych części milimetra nie będą zachwyceni) ale design jest moim zdaniem znakomity i jednocześnie konserwatywny – żadnych efektów typu „wieś tańczy, wieś śpiewa”, cudacznych lampek itp.

      Parametry wydajnościowe – zupełnie w normie.

      Polecam!

Viewing 5 reply threads
Reply To: Notebook HP Pavilion dv6 z ceną dla Kowalskiego
Your information: