Start Forum Rynek Wydarzenia Nokia N8 Telefonem Roku, a Ovi Mapy Usługą Roku: Złote Anteny rozdane

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nokia N8 zdobyła statuetkę Złotej Anteny w kategorii „Telefon roku”, a Ovi Mapy z darmową nawigacją samochodową zwyciężyły w kategorii „Usługa roku”. Wyróżnienia zostały przyznane w tegorocznej, trzynastej edycji konkursu prowadzonego przez kwartalnik Świat Telekomunikacji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nokia N8 Telefonem Roku, a Ovi Mapy Usługą Roku: Złote Anteny rozdane

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zbłaźnili się tym przyznaniem nagrody za telefon roku Nokii N8. Jest co najmniej kilka telefonów wydanych w 2010 roku, które biją N8 na głowę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      chyba żart.. albo jakaś łapówka poszła ..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Kpina to gówno telefonem roku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Możecie podać kilka modeli które są lepsze od odwej N8 ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Rzeczywiście to kpiny, super Antenę Roku powinien dostać oczywiście ajfon czwarty,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Choćby HTC Desire HD, Samsung Galaxy S, I phone 4

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wszyscy marudzicie że są lepsze ….za całokształt Nokia N8 zbiera dużo punktów….Nie jestem maniakalnym zwolennikiem Nokii, ale patrząc na same możliwości w standardzie nie jest źle. Aparat – chyba najlepszy obecnie w telefonach komórkowych – nie chodzi tutaj o rozdzielczość ale o wielkość matrycy w stosunku do rozdzielczość, Darmowa Nawigacja Ovi Maps – nie jeździłem na tym , ale jak by nie patrzeć jest….Obudowa aluminiowa, ekran amoled , multitouch….Trzeba również patrzeć na cenę – N8 można kupić w okolicach 1200zł , a zachwalanego iphone-a 4 za ile?…..Poza tym wyłonienie telefonu roku nie jest takie proste – zbyt wiele aspektów…Zawsze będzie ktoś niezadowolony….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nie macie pojęcia co piszecie .Nie mieliście tego cacuszka w dłoniach i nie wiecie co potrafi.Kilka telefonów miałem i z n 8 jestem najbardziej zadowolony.Według mnie telefon jest wart tej nagrody dlatego że – Telefon ma slot minisd,Darmowa navi,hdmi,usbgo,najlepszy aparat (nie chodzi mi o pixele),Bardzo dobrze wykonany(choć ciężki)itd..( Żaden telefon nie ma tyle możliwości.Powiem tak ten phone jest bardzo golutki gdy go kupimy ,lecz po wgraniu kilku aplikacji jest to kombajn nie do zajechania.(tak jak każdy symbian) 😉

Viewing 8 reply threads
Reply To: Nokia N8 Telefonem Roku, a Ovi Mapy Usługą Roku: Złote Anteny rozdane
Your information: