Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Nokia Lumia 900: prezentacja smartfonu

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nokia Lumia 900: prezentacja smartfonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nokia i jej przyzwyczajenia, HD zamiast Full HD, no ale to nokia…może sobie na to pozwolić, w końcu to taka swoista utopia. Nokia…nie możesz mieć wszystkiego ;D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      do twojej wiadomości żaden telefon nie ma wyświetlacza full hd

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      MateŁo…chodziło mi o nagrywanie videło;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak dadzą pure kamerke to biore od razu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nokia to dobre telefony-kiedyś. Oczywiście sam rozważam możliwość kupienia np nokii 700 albo e6, ale wadą w nich jest brak autofocus-a, dobrym też telefonem jest lumia 710 i 800, ale windowsa się boje, chodź zapewne jest lepszy od androida z którym miałem już styczność;p Może w tym roku wypuszczą coś dobrego, tak wiem nokia 808…ale nie za te pieniądze!! HEHE
      Teraz to tylko apple, jeśli dodadzą chociażby darmową nawigację…to zdeklasują wszystkie systemy no i tym samym marki telefonów tych z najwyższej półki.

      Pozdrawiam

      P.S.: nokie dalej są dobre, te stare smartfony m.in.: e66, e71, 6720c, 6710 rarytas, x6, no i może leciwa już 5800, c6 też by dało rade poużywać…te modele mi się podobaYou

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciocia: nie może mieć wszystkiego to raczej SGS, jedynka to nawet diody doświetlającej nie miała (chyba tylko dlatego, żeby można coś do dwójki dodać) czy usb otg, w takiej trójce też paru rzeczy brakuje w stosunku do 808 np. nadajnika FM.
      Więc dla każdego co mu się podoba, ale proszę o opinie bardziej zgodne z prawdą.
      Sformułowanie „nie może mieć wszystkiego” to chyba jednak najbardziej pasuje do iphone’ów

Viewing 6 reply threads
Reply To: Nokia Lumia 900: prezentacja smartfonu
Your information: