Start Forum Sprzęt Nokia Nokia C1 na zdjęciach na żywo

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Dopiero co w sieci pojawił się render Nokii C1, a już mamy dostęp do pierwszych zdjęć na żywo tego smartfona. Nokia C1 ma być pierwszą słuchawką zwiastującą powrót fińskiego producenta na rynek smartfonów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nokia C1 na zdjęciach na żywo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Era androida kiedyś się skończy… Jak dla mnie rok temu się skończyła odkąd mam smartfona z Windowsem … Szybki stabilny i płynnie działający system 🙂 a nokia może tylko pomarzyć o odzyskaniu pozycji lidera 😛 tak samo blackberrka myśli że coś się uda podnieść wprowadzając pospolitego androida do telefonów… Na tym rynku króluje szajsung i soniak potem HTC itd :-\ Ja osobiście wolę WP lub iosa apple 🙂 szkoda mi nerwów na androida :-\ muszę tylko jeszcze zmienić tablet z androidem na tablet z Windowsem 🙂 ale to dopiero za jakiś czas 🙂 swoją drogą ile musi płacić bubble za to by producenci instalowali androsyfa do smartfonów ??? :-\ Producentów takich jak szajsung soniak napewno strać na zaprojektowanie wlasnych systemów 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Blagam, wyjasnijcie 'głupiemu’. Co to jest render? Zadne angielskie tłumaczenie niczego mi nie rozjaśnia. Po ludzku i po poslku proszę… 🙂

    • KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

      STemper: czyli producenci telefonów (i właściciele największych marek) są w błędzie projektując sprzęt dla Androida? Wygląda mi to na jakąś zbiorową psychozę…;-) Biedne, zmanipulowane firmy nie wiedzące co robią.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      karoLSK@ Moga projektowac,ale niech dadzą szanse innym systemom… niech projektuja telefony dla windowsa , dla firefoksa …i innych jak sie pojawią….Producenci dobrze wiedza ze android ma ponad 80% rynku moblinego i dlatego na androida projektują…z mojego doswiadczenia… android muli zawiesza bez wzgledu jaki model telefonu jest chocby z najwyzszej połki … ja juz miałem kilka modeli (srednia połka) z andkiem ,sporo mnie kosztowały 1500 srednio i kazdy mi po krótkim czasie sie zawieszał zamulał, a o baterii nie wspomne 🙁 szajsung pracował nad systemem tizen i co projekt chyba poleciał do kibla 🙁 tablet z andkiem od samego poczatku mi sie zawieszał co chwile resetowanie i od nowa instalowanie aplikacji 🙁 a 1200 mnie kosztował 🙁 nastepny bedzie z windowsem 🙂 a smartfon z windowsem mam rok i zero zamulenia i zawiasow idzie jak torpeda 🙂 mimo ze zamkniety system to system jest stabilny i działa szybko 🙂 Pozdrawiam

Viewing 4 reply threads
Reply To: Nokia C1 na zdjęciach na żywo
Your information: