Start Forum Sprzęt Nokia Nokia 1011 i trochę historii

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Waży tylko 3.7 kg – tyle, że mogą Państwo zabrać go wszędzie ze sobą. Dzięki osobistemu numerowi, mogą Państwo rozmawiać gdzie tylko chcą, w pociągu, na budowie, na boisku, a nawet w samochodzie. Wbrew pozorom to nie jest reklama przenośnej satelitarnej stacji nadawczo-odbiorczej, lecz katalogowy opis telefonu komórkowego z roku 1991. Telix.pl przyjrzał się bliżej kilku modelom z pierwszych lat rozwoju telefonii komórkowej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nokia 1011 i trochę historii

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      ja mam nokię 1611, ale mi sie 2 lata temu bateria rozjebała, a potem ładowarka 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Ja mam Ericssona GH172 chce ktoś kupić 😀 jak tak to piszcie na maila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      ostatnio przemknela mi przed oczyma informacja o promocji jakiejs firmy..niesadze by byla to Nokia bo niezauwazylem nic charakterystycznego z tego co pamietam mozliwe ze biznes-partner albo cos takiego..mianowicie tematem byly telefony Nokia 1011. Wsrod pierwszych 20 osob rozlosowac mieli 11 cacek Ferrari Testarossa Firebird z napisem "Nokia- have fun" na bocznych "skrzydlach" (drzwiach). Dlaczego akurat 11 sztuk?…bo model 1011 binarnie to wlasnie cyfra 11…hmmm… 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      jakby dodac kolorowy wyswietlacz, polifonie, pare bajerów i troche zmniejszyć to tak jak telefon 'z naszych czasów’ 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      że co?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Odstapie dla kolekcjonera siemensa S1

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Usunąłem te spam-komentarze i zablokowałem IP. Problem w tym, że ciągle wrzucane są z innego. Mam na oku już od dłuższego czasu ten news. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      cegly :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      jeśli ktoś ma do sprzedania nokie 1011 albo siemensa s1 to bardzo prosze o kontakt ponieważ chciałbym je kupić a od dłuższego czasu szukam je na allegro i jak narazie bezskutecznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      byłbym zapomniał moje gg to 9691053

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Jak ja nie lubie ignorantów. Nokia 1011 miała pełną obsługę smsów, mogła je zarówno odbierać, jak wysłać. Dla niedowiarków służę testem…

Viewing 11 reply threads
Reply To: Nokia 1011 i trochę historii
Your information: