Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Nju mobile z WiFi Calling – dlaczego warto?

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nju ma do zaoferowania WiFi Calling dla (prawie) wszystkich. (Prawie) wszyscy to którzy korzystają ze smartfonów z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej i zainstalują nowiutką – odpaloną dzisiaj aplikację. WiFi Calling to usługa, która pozwala Wam na wykonywanie połączeń w oparciu o sieć WiFi, zamiast sieci 2G, 3G czy 4G.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nju mobile z WiFi Calling – dlaczego warto?

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      [quote]Korzystając z niej, płacicie za rozmowy dokładnie tyle samo, co dzwoniąc z Polski – jeżeli macie no-limit, to nie dokładacie nawet grosza. [/quote]


      @Kan
      Andrzeju, proszę o weryfikację tego. W sierpniu dzwoniąc z UK do Polski za pomocą wi-fi calling połączenia były taryfikowane poza pakietem(nju do wszystkich za 19zł). Co prawda, mi uznano reklamację, ale poinformowano mnie, że na przyszłość mam nie korzystać z wi-fi calling w UE, bo jest sprawdzana lokalizacja i połączenia są rozliczane poza pakietami. NIBY rozliczanie z pakietów działa tylko poza UE.
      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @Kan czy mógłbyś zapytać Rzecznika Orange czy jest szansa aby WiFI calling i VoLTE działało u osób które do swojego planu mają podpięte dodatkowe karty SIM? Na tą chwilę te usługi się wykluczają. W Tmobile w usłudze Connect podobno nie ma takiego problemu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Niu warto nawet bez WiFi Calling

Viewing 3 reply threads
Reply To: Nju mobile z WiFi Calling – dlaczego warto?
Your information: