Start Forum Inne Nie daj się oszukać Nielegalne zamienniki – realne koszty podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wytwarzanie podróbek to dochodowy biznes, a jednocześnie spory problem, nie tylko dla producentów oryginalnych produktów. Działania oszustów są często ukierunkowane na dużych klientów, takich jak banki, uczelnie czy urzędy państwowe i korporacje. HP wspiera organy ścigania w celu śledzenia podróbek.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nielegalne zamienniki – realne koszty podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Największymi oszustami i złodziejami są korporacje które zmuszają do korzystania z ich kartridży i sztucznie ograniczają, żeby kupować po zawyżonych cenach tylko od nich. I oni się najbardziej oburzają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ARTYKUŁ SPONSOROWANY PRZEZ HP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Można powiedzieć że jedna trzecia ceny kartridża HP to napis HP. O tyle cena jest zawyżona. Co prawda jakościowo dobry, ale jaki MARKOWY.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      A ja od dawno drukuje tylko na zamiennikach i tu polecam active jety, które są mega dobre i sporo tańsze od oryginału. Od lat nie kupuję oryginalnych 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nawet nie mam zamiaru zrezygnować z zamienników, od lat służą mi activejety i na pewno nie wrócę do oryginałów.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Nielegalne zamienniki – realne koszty podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Your information: