Jesteś tutaj:----Nie będzie nowych smartfonów od BlackBerry
Nie będzie nowych smartfonów od BlackBerry2013-12-26T09:01:14+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry Nie będzie nowych smartfonów od BlackBerry

Viewing 7 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nie będzie nowych smartfonów od BlackBerry

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   Padaczka ich sprzedaży nie dziwi. W salonach nie raz porównywałem ich najnowsze dotykowce z konkurencyjnymi górnopółkowcami i pierwsze, co się rzuca w oczy, to ciemne wyświetlacze! Każde porównanie rozpoczynam od ustawienia jasności ekranów – okien na świat w przenośnych terminalkach – na max. Wszak jeśli użytkownik, aby cokolwiek wyświetlanego dojrzeć, będzie skazany tylko do korzystania z mrocznych miejsc i ich wyszukiwania – to już totalna kicha i nieporozumienie. Wyświetlacze Czarnej Jagody są ciemne i to dyskwalifikuje produkty dawnego RIM-u jako w pełni mobilne już na 'dzieńdobry’, więc wymienianie innych zad i walet można sobie oszczędzić. Szkoda, bo pewne walety są, ale w obliczu wspomnianej na wstępie zady – bez znaczenia. Można tylko współczuć temu producentowi.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   BB to podobne dziwactwo jak tizen, bada, memo, salsfish…. kto to kupi???, nie znam osoby która by miała BB, a jak bym miał, to co z tym zrobić…. tylko dzwonić i nic więcej….. ech

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   faktycznie Marcin ma rację, LesH – przejrzałem sporo postów wstecz…ciągle źle..ciągle nie tak..wciąż niezadowolony..nieustanne malkontenctwo…permanentne narzekanie…ustawiczne złorzeczenie…
   sugeruję zmianę lekarza ??

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3021

   Wielka szkoda. Terminale BB to nie tylko żywa (już nie żywa) legenda, ale również klasa sama w sobie. Kto korzystał ten wie, kto nie korzystał niech żałuje. Android, WP i iOS razem wzięte się chowają.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   nie wiecie co jest powodem śmierci BB na rynku? Popatrzcie na nasze podwórko – czym wyróżnia się na pierwszy rzut oka BB? Odpowiedź: CENĄ. Za te ceny które sobie życzą za te telefony można kupić coś na Adnroidzie z bezporównywalnie wyższą funkcjonalnością. Prawda jest taka, że te telefony są tak naprawdę bezkonkurencyjne dla biznesu a tymczasem to użytkownicy indywidualni najwięcej kupują. Gdyby ich ceny były o chociaż o 1/3 niższe,andek i inne badziewia by nie istniały.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Szkoda BB, mam i z zadowoleniem korzystam z 9900. Będzie pustka jak po nokii, kiedy znikną z rynku. W tak krótkim czasie giną dwie legendy telefonów komórkowych tj. Nokia i BB.

  • Mobilny
   Member
   Liczba postów: 94

   Sebi997 – niewiele osób wie, że BB pociągnie aplikacje z Androida. Z30 ciągle znajduje się w moim shopping cart 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: Nie będzie nowych smartfonów od BlackBerry
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile