Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Netia zapowiada więcej nowości w ofercie

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na początku IV kwartału br. telekomunikacyjna grupa ma przedstawić nową, długookresową strategię do roku 2025. Zarząd podkreśla, że spółka mocno postawi na segment zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Zapowiada również więcej nowości w ofercie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Netia zapowiada więcej nowości w ofercie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      1. Kiedy na własnych łączach wprowadzą umowy na czas nieokreślony (indywidualni oraz biznes)?
      2. Dlaczego w Netii klient indywidualny nie może wykupić statycznego adresu IP, w Dialogu po prostu dopłacał 10zł netto do abonamentu i dostawał. A w Netii nie jest tak łatwo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      netia szaleje, najpierw dropss teraz kablówka, coś sie ruszyło na rynku oby na lepsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      po dropsie wiem że netia mysli o klientach, i to zmierza w dobrym kierunku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Prawda to drops to zajebista oferta i zajebista kampania.Oby tak dalej netia!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      mam w netii super szybki internet i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym operatora na innego:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Fajnie, że się rozwijają. Choć jestem abonentem Netii to muszę przyznać, że podchodziłem do tej firmy z dużą rezerwą. Ale im dłużej korzystam z ich usług i patrzę, co się dzieje to tym bardziej jestem zadowolony. Widać, że pracują nad jakością i zwracają uwagę na opinie klientów.

    • Agafior
      Member
      Liczba postów: 4

      Mam nadzieje, że pocisną więcej ofert takich jak Dropss. Bardzo mi sie podoba ich sposób myślenia o kliencie, zamiast wymyślać cudaczne reklamy i kusić fajerwerkami po prostu dają dużo i tanio. Z jedzeniem to też się sprawdza, więc jestem na tak. :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      klient klientem, reklamy reklamami, a student musi kombinowac, może chociaż sprawa internetu rozwiąże się jesli bede miec dropsa bez umowy na rok co jest bez sensu dla mnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      jeśli dzięki ofercie netii oszczędzam comiesiąc 50zł na gigakablówce to ja jestem happy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      netia dba o klienta, w sama porę dala dropssa , teraz już nie mam problemu z netem wszystko śmiga ekstra w dodatku teraz mogę zaoszczędzić

Viewing 10 reply threads
Reply To: Netia zapowiada więcej nowości w ofercie
Your information: