Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Netia porównała swoją ofertę Telewizji Osobistej z ofertą telewizyjną UPC Polska

Viewing 29 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na specjalnej stronie internetowej, Netia porównała swoją ofertę Telewizji Osobistej z ofertą telewizyjną dostępną u operatora telewizji kablowej UPC Polska. Według Operatora telewizja z internetem w Netii jest tańsza nawet o 54 zł miesięcznie w porównaniu z podobną ofertą UPC Polska.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Netia porównała swoją ofertę Telewizji Osobistej z ofertą telewizyjną UPC Polska

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tylko jak się pozbiera pakiet filmowy, dziecięcy, wiedzy, a nie daj Boże jeszcze sportowy to i tak nie ma wszystkich kanałów które są dostępne w pakiecie UPC tak śmiało porównywanym na stronie Netii. Nie dość, że mniej to jeszcze wychodzi drożej! Dział P.R. Netii chyba właśnie strzelił sobie w stopę, albo uważa klientów za poważnie ograniczonych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jakosc internetu w upc a w netii na bsa to jak jazda na rowerze i hu;ajnoga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @ROZMOWA BSA? Zapraszam do Piaseczna pod Warszawą gdzie na nowym, kilkutysięcznym osiedlu przy własnym pełnym okablowaniu budynków Netii jeszcze kilka lat temu można było osiągnąć max. 4 megabity przy sprzedawanej usłudze 10-ciu! I dział wsparcia technicznego rozkładał ręce… A obecnie, przy sprzedawanych pakietach TV+INTERNET+TELEFON 2-3 razy w tygodniu następuje „zamrażanie obrazu” na ekranie, 20 megabitów to występuje w głębokiej teorii. To co dopiero mówić o BSA?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A mi w Netii wszystko chodzi tak jak powinno. Wyciągam prędkości powyżej 10Mb/s i praktycznie nie mam problemów technicznych. Podobnie z telewizją. Dobrałem te pakiety, które mnie interesowały i mam wszystkie potrzebne programy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wie ktoś może, jak działają usługi Netii na linii Dialogu, jaka jest jakość obsługi w BOK oraz czy można dokupić stałe IP?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      za nic w swiecie netii… ja nie wiem czy oni nie widza ze maja znacznie gorsza oferte?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @123 – masz absolutna racje. Nie wiem jak mozna sie tak osmieszyc robiac strone i porownujac cene a pod opcja 'pokaz oferte’ ukryc kilkanascie kanalow dla Netii vs. kilkadziesiat od UPC. Poza tym droga netio, chocbys nie wiem jak sie starala, na miedzi nigdy nie dasz tego co daje kablowka. Technologia IP moze dla podstawowego uzytkownika jest ok ale przy obecnym rozwoju ludzie chca super jakosci, szybkiego przelaczynia kanalow, multi roomu i multidekoderow pozwalajacych sumultanicznie nagrywac kilka programow… Czy Twoja miedz to pociagnie? Za te pare zlotych wiecej wole miec super jakosc, szybkosc i rozbudowana oferte…

    • Manekin
      Member
      Liczba postów: 7

      Ja również mam neta i telewizję w Netii i nie narzekam. Raz miałem podobny problem jak @Witek, ale zgłosiłem to przez infolinię i naprawili dość szybko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie wiem co oni porownuja jak nie maja wiekszosci tego co ma upc..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no tylko pakiet sportowy za 115 zł jest ok ale tylko w temacie sportowym reszta kanałów jest zubożała, wiec aby miec reszte to musze zaplacic ze 140 zl za pakiet co jest drozej niz w upc.. wiec nie wiem w jakim celu ma być to porównanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ta oferta będzie dobra jak Netia wprowadzi sieć HFC kupioną po Asrter. UPC już się boi i podobno wygaduje głupoty na infolinii jak ktoś chce rezygnować… A to chyba bezprawnie… bo miało się utrudniać..co na to nasz urząd regulacji,,,,…..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja w netii mam internet 100mb/s i płace niecałe 60zł. to chyba najlepsza oferta na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      telewizja osobista jest super! od dawna czekałem na coś takiego i netia bardzo mnie zaskoczyła tym projektem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      porównałem z innymi i się zdecydowałem na gigakabel no i jak do tej pory jest wszystko bez zarzutu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      myślałem że ceny kablówek są wyśrubowane i niewiele ponad granica opłacalności ale jak się dowiaduje że gigakablówka jest dwukrotnie tańsza od innych operatorów to jakaś masakra jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      telewizja osobista zdecydowanie w netii – oplacalne pakiety kanalow i fajnie dobrane. mam wszystko co mnie interesuje nie musze miec jakichs ruskich czy innych kanalow tylko po to zeby bylo wiecej 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      możliwość posiadania telewizji osobistej była dla mnie decydującym czynnikiem przy wyborze gigakablówki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      telewizja osobista od Netii jest całkiem atrakcyjna cenowo, a do tego ma duzy wybor kanałów wiec każdy znajdzie coś dla siebie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w netii swietne jest to ze mozesz sobie sam wybierac pakiety dzieki temu kazdy znajdzie cos dla siebie i chociaz wie za co placi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no fakt, gigakabel jest najtańszy, co oznacza że konkurencja śpi! a to już przecież wiosna 😛 obudźcie się wreszcie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      e tam sciema, zadzwon to ci pomoga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      u mnie właśnie net z netii smiga dobrze (czesto ponad 10 mb/s co jest na prawde sporo)…..od jakiegos czasu mam tez te oferte telewizja osobista i przez miesiac mialem jakies miliony kanalow do przetestowania a po miesiacu wybieralem sobie te ktore ogladalem najczesciej;) w poloczeniu z netem to jest fajna sprawa, upc moze jest spoko ale ja jednak bede jeszcze przez jakis czas wierny netii 😎 😎 😎

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      netia jest spoko, mam, używam i neta i tv, wszystko dziala, zero problemow, mam dobra oferte za nie jakas wielka kaske. i do tego jeszcze te kanaly eleven i elven sport. jestem w niebie 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Hej! właśnie myślę nad telewizja w netii, mam już w niej internet, a teraz jest jeszcze jakieś fajne promo, że HBO będę mieć za friko przez 6 miesięcy. Co sądzicie? Bo ja się chyba skuszę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja właśnie biorę HBO przez 6 miesięcy za darmoche, Netia mnie pozytywnie zaskoczyła, a do tej pory jestem z nich zadowolona, mam nadzieje ze to tez sie sprawdzi 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ktoś korzystał z neta mobilnego? Ja sobie właśnie wykupiłem i jestem bardzo zadowolony, bo…na totalnym zadupiu miałem zasięg plus płacę nie dużo kaski 😀 Polecam i bardzo proszę o opinię o necie w paluszku od Netii.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      przygladam się właśnie tej opcji 50 za 50. tak mi chłopak mówił, że u niego w domu rodzinnym jest. teraz się zastanawiam,bo czy ja to wykorzystam wszystko :DD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Moja historia, pod rozwagę:
      – skuszony dość ciekawą ofertą Internetu(100Mbps) + IPTV (Netia player po WiFi) postanowiłem podpisać umowę i umówiłem się na montaż
      – monter podłączył i sam Internet śmigał super ale nie IPTV – tu jakość była dużo gorsza niż się spodziewałem, a mianowicie sygnał pseudo HD tzn. niby w rogu był znaczek HD ale obraz to nie była „żyleta” jakiej się spodziewałem (a mam porównanie bo nie wypowiedziałem jeszcze wówczas umowy od starego dostawcy)
      – pomiary „bitrate’u” z router’a Netii do Netia Player utwierdziły mnie że coś jest nie tak gdyż przesył był często w okolicach 2.5Mbps a powinien, według mnie być na poziomie stałym i to pomiędzy 5-6Mbps (tyle idzie z talerza SAT np. NC++)
      – monter nie był w stanie odpowiedzieć dlaczego tak jest, nie był w stanie ani on ani ja uzyskać jednoznacznej odpowiedzi po kontakcie tel. z tzw. działem
      technicznym
      – nie odebrałem usługi i nie doszło do aktywacji, straciłem ok. 3godz. łącznie
      – napisałem o tym na forum Netii i zapytałem dlaczego nie informują w ofercie że to pseudo HD jest i dlaczego nie podają stałego bitrate’u na główne kanały chociaż żebym wiedział wcześniej z jaką jakością będę miał do czynienia. Pan rzecznik Netii odparskął tylko na email prywatnie w stylu że czepiam się i że 99% użytkowników nie ma pojęcia co to video bitrate jest… no cóż ja wiedziałem akurat, mój pech…
      – postanowiłem się upewnić że umowa nie doszła do skutku i skontaktowałem sie telefonicznie z BOK, gdzie potwierdzono że usługa nie jest aktywowana wobec czego umowa jest automatycznie rozwiązana (podpisałem wcześniej z tzw. przedstawicielem który to potem umówił na montaż dopiero) i wszystko jest okay i nic nie musze robić (tzn. wysyłać pismo o rozwiązanie etc.)
      – po 3 miesiącach dostałem fakturę za sprzęt tj. 450zł za Netia player… Oczywista pomyłka pomyślałem i ponownie wykonałem telefon, informując że nie odebrałem przecież nic od Netii, a na pewno nie podpisałem żadnego odbioru więc nie wiem czemu mnie fakturują na 450zł
      – Pani na infolinii wyjaśniła że to pomyłka i że jest już okay
      – Po półtorej roku dostaję wezwanie do zapłaty od windykatora. Zgadnijcie za co ? Tak za Netia Player, 450zł.
      -Zadzwoniłem kolejny raz do Netii, Pani poinformowała że sprawdzi i szybko oddzwoni…
      -Jako że nie oddzwaniała zadzwoniłem raz jeszcze sam. Tym razem zapytałem na jakiej podstawie windykują i czy mają podpisany przeze mnie odbiór sprzętu. Pani powiedziała że nie, nie mają ale musi sprawdzić z magazynem co się stało z tym Netia Player’em… Zdębiałem i trochę skonfundowany stwierdziłem że mnie to za bardzo nie interesuje i to ich wew. sprawa jest ale dalej nie wiem dlaczego mnie windykują.. Suma summarum Pani łaskawie potwierdziła że może co najwyżej przyjąć reklamację która to zostanie rozpatrzona w 14 dni. Zażyczyłem sobie potwierdzenia na email ustaleń, numeru reklamacji aby przesłać do windykatora. Pani stwierdziła że to niemożliwe… Co najwyżej sms i faktycznie dostałem że reklamację przyjęto a tam ani numeru ani żadnej referencji w jakiej sprawie itp.
      -No cóż pomyślałem skoro firma sprzedaje pseudo usługę to i pseudo BOK mają który nie ogarnia podstawowych spraw i jest totalnie przypadkowy, nie mają żadnych procesów, żadnej informacji zwrotnej, żadnego potwierdzenia ustaleń, żadnej ciągłości sprawy, przypadkowe osoby i przypadkowe odpowiedzi.. normalnie ręce opadają. choć oczywiście jest na początku rozmowy że „może być nagrywana w celach poprawy jakości obsługi…”
      – Sprawa jest w toku i oczywiście nikt nie poinformował windykatora że klient złożył reklamację a ten dalej dzwoni…

      Bardzo ciekawy business model i podejście do klienta prawda ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witajcie, korzystam z Netii już 3 rok. Do lipca miałem tylko internet potem z racji tego że sie wyprowadziłem do Warszawy na studia, zainwestowałem w gigakablówke. Jestem zadowolony, bo przeniosłem dokumenty z mojej wioski do stolicy i jeszcze mam tv. Mogę teraz oglądać meczyki i bez stresu korzystać z internetu. Oby tak dalej 🙂

Viewing 29 reply threads
Reply To: Netia porównała swoją ofertę Telewizji Osobistej z ofertą telewizyjną UPC Polska
Your information: