Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Netia: nowe oferty na sieci Orange Polska bez opłaty za utrzymanie łącza

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W ofercie dla klientów indywidualnych usługa dostępu do internetu o prędkości do 80 Mb/s kosztuje 49,90 zł z VAT. Opłata za utrzymanie łącza w przypadku braku usługi telefonicznej, wynosi okrągłe 0 zł. W pakiecie z telefonem mobilnym No Limit i transferem 4 GB, internet stacjonarny kosztuje 39,90 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Netia: nowe oferty na sieci Orange Polska bez opłaty za utrzymanie łącza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ile kosztuje sam internet i co z opłatą za łącze, z końcem lutego wyp umowę 2 lata nic nie mili sensownego..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tylko nie Netia. Męczyłem się z nią dwa lata i wystarczy. Klatkowanie tv to standard, a o deklarowanej szybkości raczej zapomnijcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kosztuje 49,90 ale dla nowych klientow a starych mają w życi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jakiś regulamin? Chodzi o łącza bsa czy llu a to robinznaczna różnice. Proponuje nie pytać na infolinii bo tam robią same cymbały

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dla nowych klientów? Niech (tu słowo niecenzuralne). Jestem od nich od chyba 7 lat, praktycznie od początku jak jest BSA i za tę lojalność mam przepłacać? Co za pajace…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      właściel mieszkania podpisał od lutego umowe z netia, oby mniej sie zacinala od vectry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dawno dawno temu miałem Neostradę i zamieniłem ją na internet od Netii, bo zachęcali brakiem opłaty za utrzymanie łącza. Płaciłem 60 zł za 20 Mbps. I nagle po paru latach dostałem fakturę na 90 zł. Po telefonie na infolinię okazało się, że wprowadzili opłatę za utrzymanie linii, a Pani kazała mi się cieszyć, że nie naliczyli mi jej za lata użytkowania, bo jej brak był w wyniku „błędu systemu”. Moje argumenty, że przeszedłem do nich właśnie przez brak opłaty nic nie dały. Co ciekawe, sąsiad w tym czasie zakładał internet i dostał od Netii ofertę za 65 zł z utrzymaniem linii. Radzę uważać lub mieć wszystko na papierze. Netia do dziwna firma. Ja powiedziałem im papa.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Netia: nowe oferty na sieci Orange Polska bez opłaty za utrzymanie łącza
Your information: