Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Netia – Internet dla studentów na krótko, i z prezentem

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      „Na krótko z prezentem” to nowa internetowa oferta Netii, w ramach której studenci mogą podpisać umowę na okres 9 miesięcy już za 39,90 zł miesięcznie. Dodatkowo na studentów czeka prezent do wyboru: głośnik bezprzewodowy Blaupunkt, słuchawki Sennheiser lub powerbank TP-LINK.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Netia – Internet dla studentów na krótko, i z prezentem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Szkoda że to tylko dla studentów, bo bym wypróbował.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fajnie, że ktoś w końcu na to wpadł i jeszcze ten prezent 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No i fajnie trafili z ofertą na nowy rok akademicki. Myślę, że sporo osób się skusi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak bym byl studentem to tez chetnie bym skorzystal 🙁 ale kolegom polece chociaz :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fajne, jutro zadzwonię. Akurat mi się kończy umowa z Playem to wezme mniejszy pakiet. A mialem dzis slaby dzien… Chociaz tyle…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Oferta studencka to chyba tylko dla studentów. Jakby było inaczej to też fajnie bo tanio, chociaż w sumie to za rok po studiach już raczej będę potrzebować stałej umowy. Ale po co sie martwić na zapas, może wyjadę do siebie, kto wie. Na razie skorzystałam właśnie z ich pakietu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Chce znów być studentka. Taka oferta mi przeszla kolo nosa 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Oferta z której korzystam już huhu 2 miesiąc, jest ok, jak na opinie w sieci działa i nierozłącza się jestem happy 🙂 🙂 🙂 daje Netii plusa XD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wybierajac sposrod wszystkich dostawcow neta, to chyba ta oferta dla studentow w neti jest najlepsza czesto wyjezdzam wiec te 9 mies jest dla swiat i ludzie wrecz akurat

Viewing 9 reply threads
Reply To: Netia – Internet dla studentów na krótko, i z prezentem
Your information: