Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Netgear AirCard 810 – mobilny router LTE kat.11 do 600 Mb/s w Polsce za 1399 zł

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      NETGEAR wprowadza na polski rynek przenośny router AirCard 810, pracujący w najszybszej dostępnej obecnie kategorii LTE – 11, oferującej przesył danych na poziomie 600 Mb/s. Tak dużą prędkość osiągnięto dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii agregacji łączy. Urządzenie było prezentowane na tegorocznych targach CES 2016.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Netgear AirCard 810 – mobilny router LTE kat.11 do 600 Mb/s w Polsce za 1399 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      dobry, ale poki co bardzo drogi sprzet. Pozostaje troche poczekac, az konkurencja ZTE, Huawei wypusci swoje LTE cat 9/11… i sprzet stanieje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To ten sam co play sprzedaje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Taniej wyjdzie wziąć go w abonencie właśnie w play za te 90zł abonu jak sam internet bez limitu na karte kosztuje 45zł więc rata za urządzenie wynosi 45zł x 24miesiące 1080zł można można ;D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Z opisów wygląda to całkiem ciekawie. Kiedy to ma być dostępne w Polsce? Szukałem takiego urządzenia, ale póki co nie znalazłem takiego, które by mnie zadowalało parametrami. Ktoś miał okazję testowania? Udziału w testach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Stabilny, niezawodny, solidny router – dobre parametry, nawet pod większe sieci – a taka jest u nas, mowa o sieci firmowej. Jak na razie całość działa nam pierwsza klasa, nie ma powodów do obaw, wszyscy wyciągają max możliwości ze swojego połączenia. I oby tak dalej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam niższy model i też spisuje się spoko. Raczej router pod wyższe wymagania, chociaż zależy też od tego, kto z jakich rozwiązań korzysta, jaki ma internet. Po co mi router z wypasionymi parametrami, skoro i tak przy moim łączu nie wykorzystam jego możliwości?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ze wszystkich routerów jakie przerabiałem, to właśnie Netgear był najsolidniejszy, tak więc jak na razie siedzimy i bazujemy dokładnie na takim samym sprzęcie. Nie kupuję byle czego, szukam solidnych parametrów, niezawodności i póki co przez ich sprzęty to otrzymuję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Napiszcie coś więcej na temat osiągów tej wersji – w sensie co udało się wam ugrać jako użytkownikom, jakie parametry uzyskaliście, czy jest widoczna poprawa w stosunku do innych sprzętów wykorzystywanych do podziału sieci? Akurat mam spore doświadczenie z netgear, ale nie przy tym temacie.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Netgear AirCard 810 – mobilny router LTE kat.11 do 600 Mb/s w Polsce za 1399 zł
Your information: