Start Forum Inne Telix.pl Nawigacja TRAK GPS-515 Navigo Europa 40 trafia do Marcina Mordala (aktualizacja)

Viewing 33 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Publikujemy ostateczne wyniki konkursu wiedzy o Trak Electronics. Aby wygrać nawigację GPS-515 Navigo Europa 40 TeleAtlas! lub odtwarzacz muzyczny wystarczyło tylko codzienne czytać informacje na Telix.pl. Po weryfikacji wyników główna nagroda zostaje przyznana Czytelnikowi zarejestrowanemu jako: mordzio.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • mordzio
      Member
      Liczba postów: 15

      Dzięki, nagroda się przyda. Jaki czas miał top1 ?

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Wow 😮 szok!
      Dzięki wielkie, konkurs był super!

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      no to mam prezent dla syna na imieniny 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Można by podać czasy dla porównania;P

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      i bym zapomniał…
      Gratulacje dla tych co byli lepsi… 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      i bym zapomniał…
      Gratulacje dla tych co byli lepsi… 🙂

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      No to się otarłem o nagrodę główną 🙂 Gratulacje dla zwycięzcy.

    • jareczeksz
      Member
      Liczba postów: 59

      YES YES YES…. Byłbym szybszy gdyby pytanie pojawiło się razem z postem… ale cóż… MP3 też się przyda:)
      Wielkie Dzięki:)

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Gratulacje dla zwycięzcy nagrody głównej 🙂 i oczywiście dla pozostałej 11 🙂

    • mordzio
      Member
      Liczba postów: 15

      Jeden z uczestników konkursu (czyli ja) złożył reklamacje odnośnie ogłoszonych wyników.
      Czytając już na spokojnie niusa zauważyłem, że główną nagrodę zdobył [b] Blom[/b] po chwili zastanowienia przypomniałem sobie jego komentarz [url]https://www.telix.pl/artykul/tanszy-telefon–2-x-wiecej-minut–siec-rodzinna–elastyczna-oferta-ery-3,39175.html [/url]

      [quote] Ja wysłałem o 15:34 pierwszego maila bo przedtem nie było pytania w poście o Erze (z godz. 15:21) pojawiło się dopiero później po publikacji.[/quote]
      Ja wysłałem pierwszego meila o 15:31 a o 15:32 zamieściłem komentarz z informacją, że nie można wysłać odpowiedzi.
      [b] Reasumując, wysyłając odpowiedź na co najmniej 3 minuty przed Blomem jestem trzeci…[/b]

    • mordzio
      Member
      Liczba postów: 15

      Dziękuje za rozpatrzenie reklamacji, nie ma oczywiście pretensji do nikogo za małe zamieszanie 🙂
      Czekam na kolejne konkursy Trak i Telix.pl!

    • jareczeksz
      Member
      Liczba postów: 59

      Witam
      Czy do kogoś z nagrodzonych odzywała się firma Trak Electronics?
      Już tydzień po konkursie a tu cisza…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Kan… Chodzi o to ze informowales nas ze kolo wtorku Trak ma sie z nami SKONTAKTOWAC…
      a jesli chodzilo o to ze kolo wtorku ma WYSYŁAĆ to…
      pewnie nie było by tego zapytania 😉

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      czy do kogos dotarla juz nagroda ? bo u mnie cisza

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      dołączę się do pytań: czy ktoś otrzymał już nagrodę lub informację od TRAK odnośnie wysyłki nagrody?

    • kkwiatuszekk
      Member
      Liczba postów: 3

      Panie Andrzeju czy wiadomo już coś? Firma TRAK sama sobie robi antyreklamę.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jak mnie poinformowano dziś i jutro nagrody będą rozsyłane. Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      dotarla nagroda do kogos?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z informacji jakie mam z firmy Trak, nagrody zostały już wysłane. Proszę o cierpliwość. Na pewno dotrza w najbliższych dniach. Andrzej

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      U mnie tez cisza Widocznie Firma trak ma nas głęboko gdzieś to bardzo żle o niej świadczy najpierw darmowa reklame sobie zrobili a pozniej cisza . Gdy Telix robil konkursy i nagrody byly w redakcji nie bylo takich problemow. Pozostaje mi wierzyc w to ze do wysylki uzyli golebi pocztowych a te biedne albo zamarzly albo pomylily droge

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Wcale się nie zdziwię jak w końcu nagroda dotrze ale nie ta która ma dotrzeć bo pomylą tą z trudem skleconą w dziwnych okolicznościach listę zwycięzców :lol

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      no to mamy CZESKI FILM 😉

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Taką nierzetelnością firma TRAK samej sobie kopie dołek, a gdy wqrzeni internauci zamieszczą o niej swoje opinie na wszystkich możliwych forach, wtedy będzie za późno na 'przepraszamy. Odbiorcy nagród sprawdzajcie daty nadania swoich przesyłek i porównajcie z zapowiedziami Kan-a tu pod newsem, wtedy nastąpi chwila prawdy. A może TRAK przede wszystkim drzewa z lasu tnie na deski, a nawigacje to tylko tak ubocznie w kanciapach trzepią?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Może warto poszukać innego producenta, który zechciał by się zareklamować. Chętnie wzięłabym udział w konkursie, w którym nagrodą byłby jakiś nowy telefon Alcatela 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Witam 🙂
      Czy otrzymaliście nagrody ??? :lol

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      przed chwila odebralem…
      Kan wiem ze Ty nas nie zwodziles a wiec o prawdomowności TRAK:
      DATA NADANIA 22.02.2011 czyli WCZORAJ !!! nie 2 tygodnie temu nie w poprzedni wtorek ani w środe tylko WCZORAJ
      nagroda fajna ale… no wlasnie ale…

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Nagroda dotarła data wysłki 22-02-2011r.

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Też dostałem przed chwilą z datą 22.02
      Jedno wielkie oszustwo ten konkurs 😡

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      [quote]Też dostałem przed chwilą z datą 22.02
      Jedno wielkie oszustwo ten konkurs 😡 [/quote] Nie rozumiem? Nagroda, niestety za co Przepraszam z opóźnieniem, ale dotarła więc nie ma tutaj oszustwa. Przykro mi, gdy czytam takie komentarze. Tak nawiasem zaczynam zastanawiać się nad tym, czy warto robić w przyszłości konkursy. Andrzej

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Gwarancja też oczywiście nie podbita u mnie.
      Skoro nawet Ciebie Kan okłamują w takiej sprawie jak to że już wysłali nagrody to w tą całą weryfikację zwycięzców za pomocą danych z serwerów też nie wierzę. Mogli podać cokolwiek skoro tam jest taki bajzel.

    • mordzio
      Member
      Liczba postów: 15

      Moja karta gwarancyjna ma wklejoną naklejkę z numerem seryjnym urządzenia. Wygrywałem nie jedną nagrodę i zawsze tak jest, przecież towar nie został nam sprzedany więc nie będzie pieczątki sklepu.


      @Kan

      Nie ma co przejmować się marudami, zawsze znajdzie się osoba dla której narzekanie jest jedyną rozrywką.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Pytanie do zwycięzców Odtwarzacza MP3 VMP-161:
      Czy u Was da się go podłączyć do komputera ?
      U mnie na 2 kompach i netbooku udało się to tylko raz a teraz wyskakuje tylko komunikat „urządzenie miało awarię…” i w ogóle nie jest wykrywane, można go tylko naładować.

      Pobieraliście jakieś sterowniki do niego?

      Niestety konsultanci w Traku nie wiedzą nawet, że takie coś produkują.

      Z góry dzięki za odpowiedź.

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      [quote]Pytanie do zwycięzców Odtwarzacza MP3 VMP-161:
      Czy u Was da się go podłączyć do komputera ?
      U mnie na 2 kompach i netbooku udało się to tylko raz a teraz wyskakuje tylko komunikat „urządzenie miało awarię…” i w ogóle nie jest wykrywane, można go tylko naładować.

      Pobieraliście jakieś sterowniki do niego?

      Niestety konsultanci w Traku nie wiedzą nawet, że takie coś produkują.

      Z góry dzięki za odpowiedź. [/quote]

      u mnie działa mez zarzutu. podłączyłem do kompa i widzi mi jako „urządzenie magazynujące” jak dobrze pamiętam. da się skopiować muzykę i wszystko śmiga. Ogólnie nagroda fajna tylko po pełnym naładowaniu starcza na niecałe 3 godziny słuchania. ale nie ma co narzekać. Całość można by podsumować tak: konkurs ciekawy, nagrody fajne, organizacja (nie wliczając oczywiście Telix’a bo tu nie ma co zarzucić)… pozostawie bez komentarza. Andrzej krytyczne komentarze i narzkanie zawsze było, jest i zapewne będzie jeszcze długi czas, taki nasz naród-narzekanie mamy we krwi 😉 więc nie ma się co przejmować.

Viewing 33 reply threads
Reply To: Reply #242787 in Nawigacja TRAK GPS-515 Navigo Europa 40 trafia do Marcina Mordala (aktualizacja)
Your information:




Cancel