Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS NavRoad X5 z kamerą cofania – jeden klik i jedziesz

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Gdy ruszamy w drogę własnym samochodem powinniśmy zadbać o to, by do celu dojechać szybko i bez problemu. Co może nam pomóc? Nawigacja z dobrymi mapami. Kierowcy, którzy często opuszczają swój samochód wiedzą, jak ważny jest mocowanie GPSa do uchwytu. Dla nich mam pomysł, który na pewno się spodoba NavRoad X5 – nawigację samochodową, w której zastosowano innowacyjny uchwyt magnetyczny.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: NavRoad X5 z kamerą cofania – jeden klik i jedziesz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Czytałem na temat tej nawigacji, ale nie myślałem, że to tak praktyczny sprzęt. Chyba wrócę z Google Map do dedykowanej nawigacji. Dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      A z kamerą bezprzewodową będzie działała ta nawigacja?

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Jak dla mnie super. A z kamerka cofania to jak dla mnie zestaw praktycznie idealny. Mam od 3 lat tablet navroad nexo free.. wiekszosc stwierdzi ze chinszczyzna i sa lepsze.. ale on nigdy mnie nie zawiódł i caly czas w pelni sprawny wiec jezeli w przypadku tej nawigacji bedzie podobnie to szczerze moge polecic sprzet tej firmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Ciekawy zestaw i jak widać, po komentarzu *jogi warty uwagi. Podobne rozwiązanie z mocowaniem stosuje TomTom, ale nawigacja dużo droższa i ma system zamknięty. A możliwość podłączenia kamerki daje przewagę nad nawigacją w smartfonach. Test daje do myślenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Zadzwoniłem do Navroada i zapytałem czy X5 działa też z kamerą bezprzewodową. Mają taką w ofercie i można ją składować z X5. Dzięki za świetny test, chyba znalazłem prezent dla żony 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Czy to jest ta kamerka?
      [url] http://www.komputronik.pl/product/376003/navroad-x5-navigator-free-europe.html%5B/url%5D
      Chcę kupić i nie wiem czy to to.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Ciekawy zestaw do samochodów. Właśnie jestem na etapie poszukiwania czegoś w tym rodzaju. Zastanawiam się czy zainwestować w czujniki parkowania, czy kamerkę cofania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Sprzęt świetnie spełnia moje wymagania. Na trasie wręcz niezastąpiony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Test (recenzja?) bardzo słaby, raczej marketingowy. Ani jednego minusu urządzenia – nawet kolor „piano black” nie wzbudził podejrzeń o odbijanie światła co może razić podczas jazdy czy utrudnić odczytanie czegokolwiek z nawigacji.

Viewing 9 reply threads
Reply To: NavRoad X5 z kamerą cofania – jeden klik i jedziesz
Your information: